CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що валютна політика має враховувати двохвалютну систему країни

25.10.2010

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що валютна політика має враховувати двохвалютну систему країни. Таку думку поширила прес-служба Укрсоцбанку.

Борис Тимонькін пояснив, як слід будувати валютну політику у двохвалютній державі: «Якщо говорити про рівень відсоткових ставок, вигідніше зберігати заощадження у гривні. Це національна валюта, тому і платять по ній більше. Але ми маємо тверезо відноситись до того, що живемо у двохвалютній країні. І я б, виходжуючи з цієї реалії, будував все, у тому числі й валютну політику. Якщо в тебе двохвалютна держава, питання стабільності курсу часто стає принциповим. Чого нема, наприклад, в Америці чи в Європі. Ми пам’ятаємо коливання євро по відношенню до долара за останні 1,5—2 роки, що взагалі не викликало паніки в Європі. Ніхто не біг купувати долар і навпаки, коли укріплювалось євро, ніхто в Америці не біг купувати євро. Тому що 99% обороту країни здійснюється у національній валюті. Можливо комусь там для певних цілей і потрібна іноземна валюта, але звичайній людині з вулиці цілковито все одно. У повсякденному житті його це не стосується. В нас це не так. Ми – двохвалютна країна. Зберігайте свої заощадження зважено», — порадив банкір.

Голова Укрсоцбанку відмітив, що на його думку, світова експансія Китаю вже почалась. І прогнозує, що років через 10 це буде домінуюча економіка світу, а через 50 — абсолютно домінуюча. Проте Борис Владиславович достатньо оптимістичний і по відношенню до Європи: «Європа не згортається. Адже це як взаємопов’язані системи. Сьогодні Європа та Америка мають величезний ринок, у тому числі й для Китаю. Якщо Європа згортається, Китаю теж погано. Тому, завжди є противага. Європа й сама чудово працює, — гадає Тимонькін. – Нещодавно зустрічалися з німецькими колегами. Вони нам показали структуру ВВП Німеччини за 2009 рік. Це ж дивовижно! Найбільш велика галузь – один із видів машинобудування, забезпечує близько 4% ВВП. Це абсолютний лідер. Тоді як в Україні, одна лише металургія займає 30%. Тобто колосальна диверсифікація економіки. Достатньо проїхати впродовж Європи, і Ви побачите велику кількість підприємств, скрізь щось будується, робиться… Це величезна активність».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення