CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Електронний депозит від Укрсоцбанку

29.10.2010

На ринку вкладних та ощадних програм українських фінансових установ з’явився електронний депозит – «Активний» від Укрсоцбанку. Депозит «Активний» став інноваційним рішенням накопичення коштів для фізичних осіб. Тепер усі клієнти, які володіють будь-якою платіжною карткою Укрсоцбанку можуть мати паралельно і депозитний рахунок. Доступ до нього клієнт матиме 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Управління рахунком може здійснюватись у зоні самообслуговування або у будь-якому банкоматі Укрсоцбанку.

Як пояснив Дмитро Коваленко, начальник Управління масового ринку ГО Укрсоцбанку, впровадження такого виду депозиту викликано вимогими ринку: «Ідея депозиту «Активний» полягала у тому, щоб надати нашим клієнтам максимально комфортні умови обслуговування, щоб вони самостійно мали змогу приймати рішення, коли класти кошти на депозит і коли їх знімати. От уявіть собі ситуацію, – продовжує банкір, – коли щомісячно зі своєї заробітної плати Ви можете відкладати, наприклад, 10% як заощадження. Як це зробити? Є декілька варіантів:

  • зняти готівку і зберігати її вдома
  • не знімати кошти, а залишити їх на картковому рахунку
  • зняти кошти та піти у відділення банку для оформлення вкладу
  • або не знімаючи гроші, розмістити їх на електронному депозиті «Активний» та, відповідно, отримати прибуток.

Перший та другий варіанти не зможуть втримати реальну вартість грошей (у зв’язку з інфляцією цінність коштів зменшується), а перший до того є ще й доволі ризикованим. Третій варіант потребує більше часу на здійснення операцій і тому для людей, які працюють з 9-ої і 18-ої, є найбільш незручним фактором. Таким людям потрібна оперативність і самостійність. Саме для них ми і впровадили депозит «Активний»: клієнт сам обирає коли, де і на скільки поповнювати або знімати. А це для клієнта вкрай важливо», – підсумував Дмитро Коваленко.

Іншою важливою перевагою вкладу «Активний» є те, що він має автоматичну пролонгацію, тобто клієнт не повинен слідкувати за датою закінчення терміну дії депозиту, адже банк зробить це самостійно і пролонгує його на новий термін. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на картковий поточний рахунок, і вони одразу стають доступними клієнту. Також у даного виду вкладу відсутні будь-які обмеження щодо суми внесків – розпочати накопичення можна навіть з однієї гривні.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення