CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін прогнозує зниження кредитних ставок до «комфортного» рівня весною 2011 року

29.10.2010

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін прогнозує зниження кредитних ставок до «комфортного» рівня весною 2011 року. Таку думку поширила прес-служба Укрсоцбанку.

Борис Тимонькін відмітив активність на ринку ритейлу, яка розпочалась наприкінці літа. А також висловив впевненість у тому, що до весни 2011 року умови стосовно кредитування іпотеки в гривні будуть вже достатньо комфортними – на рівні 14—16%, та будуть запропоновані інші більш гнучкі умови.

«Приємно відмітити, що наприкінці літа почалась активність на ринку ритейлу. Ряд невеликих банків стартували раніше великих. Сьогодні ми вже намагаємось їх наздогнати. Позаминулого тижня ми прокредитували близько 50 машин. Це вагомий показник, оскільки це був перший місяць, коли кількість нових кредитів на авто була більшою ніж кількість сплачених. Так би мовити, точка перевалу, — стверджує Тимонькін. – Все дуже нагадує минулу кризу, так звану «російську» — 98-го року, і все що було після неї. Як раз 10 років різниці: 2008 та 1998. Спочатку розвивається корпоративний сектор, поза ним іде роздрібний. Це нормально».

На питання стосовно збільшення ставок по валютним іпотечним кредитам у 2008 році банкір пояснив: «Ми збільшили ставки тоді, коли ресурс став дорожчим. Ми реально сплачували ці гроші, і це легко перевірити. Зайдіть до відділення банку та подивіться на ставки по депозитах. Це чесна гра». Пан Тимонькін навів приклад: «Діяльність банків у багатьох випадках схожа на роботу трейдерів бензину. Якщо нафта росте, бензин дорожчає; нафта дешевшає – бензин дешевшає. Тобто я взяв ресурс, якщо я за нього плачу дорожче, в мене собівартість збільшується, додав до нього певну свою маржу та продав».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення