CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін прогнозує зниження кредитних ставок до «комфортного» рівня весною 2011 року

29.10.2010

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін прогнозує зниження кредитних ставок до «комфортного» рівня весною 2011 року. Таку думку поширила прес-служба Укрсоцбанку.

Борис Тимонькін відмітив активність на ринку ритейлу, яка розпочалась наприкінці літа. А також висловив впевненість у тому, що до весни 2011 року умови стосовно кредитування іпотеки в гривні будуть вже достатньо комфортними – на рівні 14—16%, та будуть запропоновані інші більш гнучкі умови.

«Приємно відмітити, що наприкінці літа почалась активність на ринку ритейлу. Ряд невеликих банків стартували раніше великих. Сьогодні ми вже намагаємось їх наздогнати. Позаминулого тижня ми прокредитували близько 50 машин. Це вагомий показник, оскільки це був перший місяць, коли кількість нових кредитів на авто була більшою ніж кількість сплачених. Так би мовити, точка перевалу, — стверджує Тимонькін. – Все дуже нагадує минулу кризу, так звану «російську» — 98-го року, і все що було після неї. Як раз 10 років різниці: 2008 та 1998. Спочатку розвивається корпоративний сектор, поза ним іде роздрібний. Це нормально».

На питання стосовно збільшення ставок по валютним іпотечним кредитам у 2008 році банкір пояснив: «Ми збільшили ставки тоді, коли ресурс став дорожчим. Ми реально сплачували ці гроші, і це легко перевірити. Зайдіть до відділення банку та подивіться на ставки по депозитах. Це чесна гра». Пан Тимонькін навів приклад: «Діяльність банків у багатьох випадках схожа на роботу трейдерів бензину. Якщо нафта росте, бензин дорожчає; нафта дешевшає – бензин дешевшає. Тобто я взяв ресурс, якщо я за нього плачу дорожче, в мене собівартість збільшується, додав до нього певну свою маржу та продав».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення