CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

В Укрсоцбанку почали діяти 2 спеціальні пропозиції для клієнтів мікро- та малого бізнесу

01.09.2010

З 1 вересня 2010 р. у відділеннях Укрсоцбанку почали діяти одразу 2 спеціальні пропозиції для клієнтів мікро- та малого бізнесу: «20 нам і 20 Вам» та «Ювілейні відсотки для найкращих клієнтів».

  • За умовами спеціальної пропозиції «20 нам і 20 Вам» нові клієнти мають можливість у період з 1 вересня по 30 листопада 2010 р. відкрити поточний рахунок на умовах одного з тарифних пакетів: «Економ», «Стандарт», «Класік», «Преміум» або «Підприємець», сплачуючи при цьомулише 20 грн. абонентської плати за 1-й місяць користування тарифним пакетом. Ця пропозиція розповсюджується на всі поточні рахунки клієнта, які були відкриті на умовах спеціальної пропозиції у період з 1 вересня по 30 листопада 2010 р.
  • За умовами спеціальної пропозиції «Ювілейні відсотки для найкращих клієнтів» клієнти мікро- та малого бізнесу мають можливість вигідно примножити кошти компанії, отримавши процентну ставку 20% річних у грн. за перший місяць розміщення коштів на вкладі. Для цього їм потрібно у період з 1 вересня по 30 листопада 2010 р. розмістити або пролонгувати депозит «Стандартний» у грн. на термін 6 місяців. З 2-го по 6-й місяць розміщення коштів на вкладі процентна ставка є аналогічною ставці за вкладом «Стандартний» у грн. строком на 6 місяців, що буде діяти на момент укладення депозитного договору. Мінімальна сума вкладу «Стандартний» – 1000 грн. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії вкладу.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення