CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

В Укрсоцбанку почали діяти 2 спеціальні пропозиції для клієнтів мікро- та малого бізнесу

01.09.2010

З 1 вересня 2010 р. у відділеннях Укрсоцбанку почали діяти одразу 2 спеціальні пропозиції для клієнтів мікро- та малого бізнесу: «20 нам і 20 Вам» та «Ювілейні відсотки для найкращих клієнтів».

  • За умовами спеціальної пропозиції «20 нам і 20 Вам» нові клієнти мають можливість у період з 1 вересня по 30 листопада 2010 р. відкрити поточний рахунок на умовах одного з тарифних пакетів: «Економ», «Стандарт», «Класік», «Преміум» або «Підприємець», сплачуючи при цьомулише 20 грн. абонентської плати за 1-й місяць користування тарифним пакетом. Ця пропозиція розповсюджується на всі поточні рахунки клієнта, які були відкриті на умовах спеціальної пропозиції у період з 1 вересня по 30 листопада 2010 р.
  • За умовами спеціальної пропозиції «Ювілейні відсотки для найкращих клієнтів» клієнти мікро- та малого бізнесу мають можливість вигідно примножити кошти компанії, отримавши процентну ставку 20% річних у грн. за перший місяць розміщення коштів на вкладі. Для цього їм потрібно у період з 1 вересня по 30 листопада 2010 р. розмістити або пролонгувати депозит «Стандартний» у грн. на термін 6 місяців. З 2-го по 6-й місяць розміщення коштів на вкладі процентна ставка є аналогічною ставці за вкладом «Стандартний» у грн. строком на 6 місяців, що буде діяти на момент укладення депозитного договору. Мінімальна сума вкладу «Стандартний» – 1000 грн. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії вкладу.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення