CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

В Укрсоцбанку стартувала акція для фізичних осіб «Феєрверк подарунків!»

03.09.2010

З 1 вересня 2010 року у відділеннях Укрсоцбанку розпочалась акція для фізичних осіб «Феєрверк подарунків!», що проводиться спільно з партнерами акції: платіжною системою Visa International, мережею супермаркетів побутової техніки «Ельдорадо», мережею супермаркетів «ЕКО-маркет» та торгівельною мережею «КОСМО». За її умовами держателі платіжних карток Visa Укрсоцбанку, які будуть розраховуватись цими картками у період з 1 вересня по 15 листопада 2010 року, мають шанс отримати подарунок від Укрсоцбанку та партнерів акції:

  • При розрахунку карткою Visa за товари та послуги в будь-яких торговельно-сервісних мережах на загальну суму від 1000 грн. учасники акції отримують можливість стати власником однієї з 20-ти платіжних карток Gift із 500 грн. на рахунку від Укрсоцбанку.
  • 20 учасників акції, які здійснять найбільшу кількість розрахунків (трансакцій) карткою Visa за товари або послуги на суму від 50 грн. кожна у будь-яких торговельно-сервісних мережах, гарантовано отримають грошовий подарунок у розмірі 3000 грн. від платіжної системи Visa International.
  • При розрахунку карткою Visa за товари у мережі супермаркетів побутової техніки «Ельдорадо» на загальну суму від 1000 грн. учасники акції отримують можливість стати власником 1-го з таких подарунків: однієї картки програми лояльності на суму 5 000 грн., однієї з 2-х карток програми лояльності по 2 000 грн. та однієї з 3-х карток програми лояльності по 1000 грн.
  • При розрахунку карткою Visa за весь період акції за товари у мережі супермаркетів «ЕКО-маркет» на загальну суму від 1000 грн. учасники акції мають можливість отримати подарунок* – один із 20 продуктових наборів.
  • При розрахунку карткою Visa хоча б 1 раз у торгівельній мережі «КОСМО» на будь-яку суму учасники акції мають можливість стати власником одного з таких подарунків: однієї подарункової картки номіналом 500 грн., однієї з 3-х подарункових карток номіналом по 100 грн. та однієї з 5-ти подарункових карток номіналом по 50 грн.

* - під отриманням подарунку розуміється придбання його за 0,01 грн.

 

Результати визначення власників подарунків будуть оприлюднені на сайті банку.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення