CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

В Укрсоцбанку стартувала акція для фізичних осіб «Феєрверк подарунків!»

03.09.2010

З 1 вересня 2010 року у відділеннях Укрсоцбанку розпочалась акція для фізичних осіб «Феєрверк подарунків!», що проводиться спільно з партнерами акції: платіжною системою Visa International, мережею супермаркетів побутової техніки «Ельдорадо», мережею супермаркетів «ЕКО-маркет» та торгівельною мережею «КОСМО». За її умовами держателі платіжних карток Visa Укрсоцбанку, які будуть розраховуватись цими картками у період з 1 вересня по 15 листопада 2010 року, мають шанс отримати подарунок від Укрсоцбанку та партнерів акції:

  • При розрахунку карткою Visa за товари та послуги в будь-яких торговельно-сервісних мережах на загальну суму від 1000 грн. учасники акції отримують можливість стати власником однієї з 20-ти платіжних карток Gift із 500 грн. на рахунку від Укрсоцбанку.
  • 20 учасників акції, які здійснять найбільшу кількість розрахунків (трансакцій) карткою Visa за товари або послуги на суму від 50 грн. кожна у будь-яких торговельно-сервісних мережах, гарантовано отримають грошовий подарунок у розмірі 3000 грн. від платіжної системи Visa International.
  • При розрахунку карткою Visa за товари у мережі супермаркетів побутової техніки «Ельдорадо» на загальну суму від 1000 грн. учасники акції отримують можливість стати власником 1-го з таких подарунків: однієї картки програми лояльності на суму 5 000 грн., однієї з 2-х карток програми лояльності по 2 000 грн. та однієї з 3-х карток програми лояльності по 1000 грн.
  • При розрахунку карткою Visa за весь період акції за товари у мережі супермаркетів «ЕКО-маркет» на загальну суму від 1000 грн. учасники акції мають можливість отримати подарунок* – один із 20 продуктових наборів.
  • При розрахунку карткою Visa хоча б 1 раз у торгівельній мережі «КОСМО» на будь-яку суму учасники акції мають можливість стати власником одного з таких подарунків: однієї подарункової картки номіналом 500 грн., однієї з 3-х подарункових карток номіналом по 100 грн. та однієї з 5-ти подарункових карток номіналом по 50 грн.

* - під отриманням подарунку розуміється придбання його за 0,01 грн.

 

Результати визначення власників подарунків будуть оприлюднені на сайті банку.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення