CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Головний керуючий UniCredit Group Алессандро Профумо висловлює своє бачення щодо питання подальшої європейської інтеграції

09.09.2010

Алессандро Профумо: «У кожної країни свої потреби. Але в цілому ж для Європи, на мою думку, необхідно більше інтеграції європейських країн. Наприклад, у травні було надруковано вражаюче дослідження, проведене колишнім членом Єврокомісії Маріо Монті, яке продемонструвало, що завдяки подальшої інтеграції єдиного ринку у Європі ми маємо можливість збільшити щорічні темпи економічного зростання на 1% протягом найближчих років. Це дуже важливо. Тому я вважаю, що нам необхідна подальша інтеграція європейського ринку.

Сьогоднішня Європа на розпутті – ставати більш фрагментованою, чи більш інтегрованою. Я бачу мало шансів, що ми повернемось до більш розрізненої Європи. Значно більше шансів щодо її подальшої інтеграції. Одним із доказів цього, є факт того, що саме зараз проходить обговорювання у ЄС ідеї загальноєвропейського регулювання фінансових ринків. Результатом цього має стати створення трьох загальноєвропейських фінансових регуляторів. Це очевидний сигнал на користь подальшої європейської інтеграції.

Також можна навести приклад дискусій на предмет того, як аналізувати та координувати національні економічні політики, покращуючи фіскальну дисципліну у країнах ЄС. І існують країни, яки вже почали рух у цьому напрямку. Німеччина, наприклад, прикладає багато зусиль, пропагуючи та впроваджуючи більш суворі бюджетні дисципліни.

Всі ці зміни відбуваються, і європейська інституціональна система рухається у бік ще більшої інтеграції. І я вважаю, що з завершенням кризи ми все ж таки матимемо більше, а не менше Європи».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення