CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Головний керуючий UniCredit Group Алессандро Профумо висловлює своє бачення щодо питання подальшої європейської інтеграції

09.09.2010

Алессандро Профумо: «У кожної країни свої потреби. Але в цілому ж для Європи, на мою думку, необхідно більше інтеграції європейських країн. Наприклад, у травні було надруковано вражаюче дослідження, проведене колишнім членом Єврокомісії Маріо Монті, яке продемонструвало, що завдяки подальшої інтеграції єдиного ринку у Європі ми маємо можливість збільшити щорічні темпи економічного зростання на 1% протягом найближчих років. Це дуже важливо. Тому я вважаю, що нам необхідна подальша інтеграція європейського ринку.

Сьогоднішня Європа на розпутті – ставати більш фрагментованою, чи більш інтегрованою. Я бачу мало шансів, що ми повернемось до більш розрізненої Європи. Значно більше шансів щодо її подальшої інтеграції. Одним із доказів цього, є факт того, що саме зараз проходить обговорювання у ЄС ідеї загальноєвропейського регулювання фінансових ринків. Результатом цього має стати створення трьох загальноєвропейських фінансових регуляторів. Це очевидний сигнал на користь подальшої європейської інтеграції.

Також можна навести приклад дискусій на предмет того, як аналізувати та координувати національні економічні політики, покращуючи фіскальну дисципліну у країнах ЄС. І існують країни, яки вже почали рух у цьому напрямку. Німеччина, наприклад, прикладає багато зусиль, пропагуючи та впроваджуючи більш суворі бюджетні дисципліни.

Всі ці зміни відбуваються, і європейська інституціональна система рухається у бік ще більшої інтеграції. І я вважаю, що з завершенням кризи ми все ж таки матимемо більше, а не менше Європи».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення