CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Головний керуючий UniCredit GroupАлессандро Профумо вважає не справедливим використовувати банки з метою зниження бюджетного дефіциту

10.09.2010

Зараз обговорюється питання введення для банків додаткових податків з метою компенсації державних коштів, витрачених на врятування банків. Головний керуючий UniCredit Group Алессандро Профумо висловив свою думку з цього приводу.

Алессандро Профумо: «На цей час податки, які запропонували деякі адміністративні органи не припускають створення фонду для врятування банків. Їх призначення скоріше допомогти вирішити проблему покриття бюджетних дефіцитів. Ми вважаємо це помилкою. Банки вже платять податки, як і всі інші галузі економіки. Регулятори також висувають до них вимоги щодо збільшення капіталу у майбутньому. Виходить, якщо банку необхідно нарощувати капітал і до того ж ще від нього вимагають платити більше податків, на решті решт ситуація може серйозно ускладнитись, обмежуючи можливість банків кредитувати економіку.

Також я вважаю, що введення спеціального податку для всіх банків не є справедливим. Деякі банки дійсно звертались по державну підтримку, але деякі, такі як UniCredit, не отримували ніяких державних кошт.

Тож наша позиція наступна: якщо можливий податок впроваджується з метою фінансування фонду реструктуризації або фонду відновлення, ми можемо це обговорювати. Але якщо це податок з метою зниження бюджетного дефіциту, ми вважаємо це помилковим».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення