CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Аналітики компаній Dragon Capital і «Проспект Інвестментс» рекомендують купувати акції Укрсоцбанку

11.09.2010

Аналітики компаній Dragon Capital і «Проспект Інвестментс» рекомендують купувати акції Укрсоцбанку. Про це в номері від 2 вересня 2010 року пише газета «Комерсант».

Інвестиційна компанія (ІК) Dragon Capital підтвердила рекомендацію купувати акції Укрсоцбанку. Аналітики зазначають, що банк продемонстрував високу операційну ефективність у попередньому році завдяки модернізації системи інформаційно-технічного забезпечення, реструктуризації мережі відділень і оптимізації персоналу. Коефіцієнт витрати\прибуток банку склав 32% (-8 п.п.), що стало одним із найкращих показників серед українських банків.

Укрсоцбанк був одним з небагатьох банків, які у 2009 році отримали прибуток: $22,3 млн. Згідно з очікуванням Dragon Capital, банк збільшить рентабельність власного капіталу з 3% у 2009 році до 11% у 2011 і 21% у 2012 роках. Коефіцієнт адекватності капіталу банку наприкінці попереднього року складав 22,7%. У 2009 році банк зміцнив капітальні позиції шляхом збільшення капіталу на $65 млн та залученням субординованого кредиту на $100 млн у Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Таким чином, банк достатньо капіталізований, щоб нейтралізувати ризик погіршення якості активів. Враховуючи результати за І півріччя, щодо високої операційної ефективності та перспектив покращення якості активів у 2011 році, Укрсоцбанк залишається найкращою інвестиційною рекомендацією в фінансовому секторі.

ІК «Проспект Інвестментс» також рекомендує купувати акції Укрсоцбанку. За підсумками ІІ півріччя 2010 року банк показав непогані фінансові результати. Його чистий процентний дохід збільшився фактично в 2 рази – з 721 млн грн. до 1449 млн грн., а чистий прибуток зріс з 1,5 млн грн. у І кварталі до 17,8 млн грн. у ІІ кварталі.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення