CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Аналітики компаній Dragon Capital і «Проспект Інвестментс» рекомендують купувати акції Укрсоцбанку

11.09.2010

Аналітики компаній Dragon Capital і «Проспект Інвестментс» рекомендують купувати акції Укрсоцбанку. Про це в номері від 2 вересня 2010 року пише газета «Комерсант».

Інвестиційна компанія (ІК) Dragon Capital підтвердила рекомендацію купувати акції Укрсоцбанку. Аналітики зазначають, що банк продемонстрував високу операційну ефективність у попередньому році завдяки модернізації системи інформаційно-технічного забезпечення, реструктуризації мережі відділень і оптимізації персоналу. Коефіцієнт витрати\прибуток банку склав 32% (-8 п.п.), що стало одним із найкращих показників серед українських банків.

Укрсоцбанк був одним з небагатьох банків, які у 2009 році отримали прибуток: $22,3 млн. Згідно з очікуванням Dragon Capital, банк збільшить рентабельність власного капіталу з 3% у 2009 році до 11% у 2011 і 21% у 2012 роках. Коефіцієнт адекватності капіталу банку наприкінці попереднього року складав 22,7%. У 2009 році банк зміцнив капітальні позиції шляхом збільшення капіталу на $65 млн та залученням субординованого кредиту на $100 млн у Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Таким чином, банк достатньо капіталізований, щоб нейтралізувати ризик погіршення якості активів. Враховуючи результати за І півріччя, щодо високої операційної ефективності та перспектив покращення якості активів у 2011 році, Укрсоцбанк залишається найкращою інвестиційною рекомендацією в фінансовому секторі.

ІК «Проспект Інвестментс» також рекомендує купувати акції Укрсоцбанку. За підсумками ІІ півріччя 2010 року банк показав непогані фінансові результати. Його чистий процентний дохід збільшився фактично в 2 рази – з 721 млн грн. до 1449 млн грн., а чистий прибуток зріс з 1,5 млн грн. у І кварталі до 17,8 млн грн. у ІІ кварталі.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення