CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Звернення керівництва Укрсоцбанку з нагоди 20-річного ювілею фінустанови

14.09.2010

Шановні друзі,
Укрсоцбанк, що є учасником авторитетної міжнародної Групи UniCredit, нині відзначає свій 20-річний ювілей.

http://site.ukrsotsbank.com/common/hash/2/6/264b1f53-c957-4f89-aa16-f625ffa668da.jpg

Голова правління ПАТ "Укрсоцбанк"

Б В. Тимонькін

Перший заступник Голови правління

Джанні Ф. Папа

За два десятиріччя роботи своєю ефективною працею Укрсоцбанк не лише гідно витримав усі випробування української економіки (особливо під час її формування), пройшов перевірку важкими фінансовими кризами, але й став надійним та стабільним партнером для клієнтів. Ми є банком, що сумлінно виконував та виконує усі зобов’язання перед нашими клієнтами, співробітниками, державою та суспільством.

Уважне та кваліфіковане ставлення співробітників до клієнтів, високий професійний рівень менеджменту, вірно обрані пріоритети розвитку дали змогу банку навіть у важкі часи світової фінансової кризи зберегти та примножити свої позиції. Завдяки роботі згуртованої команди співробітників Укрсоцбанк успішно зміцнює клієнтську базу, розширює спектр клієнтських послуг, формує підвалини для майбутнього зростання кредитного портфеля та збільшення ринкової частки.

Ефективна та прибуткова діяльність банку — яскравий приклад того, як багато можна зробити, якщо організаційний талант менеджерів помножити на правильно обрану стратегію розвитку.

Укрсоцбанк сьогодні — це втілення в життя наших цінностей, серед яких чесність та прозорість, професіоналізм та партнерство, відповідальність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми вдячні нашим клієнтам за те, що обравши наш банк, Ви не розчарувалися в нашій команді та не зрадили Ваш вибір. Колектив банку зробить усе можливе, щоб наше партнерство було й надалі корисним та ефективним.

Ми вітаємо наших працівників, які є нашим головним активом, рушійною силою усіх наших успіхів та перемог.

Ми бажаємо всім відмінного святкового настрою, доброту, особистого та сімейного щастя, згуртованості, оптимізму, нових досягнень та міцного здоров’я!

З повагою,

Голова правління ПАТ "Укрсоцбанк"

Б В. Тимонькін

Перший заступник Голови правління,

Генеральний менеджер Укрсоцбанку

Джанні Ф. Папа

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення