CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк взяв участь у міжнародному форумі MININNG «Інновації у вуглевидобувній промисловості»

20.09.2010

7–10 вересня 2010 року у місті Донецьку у спеціалізованому виставковому центрі «ЕКСПОДОНБАС» пройшла XI міжнародна спеціалізована виставка вуглевидобувних і переробних технологій та обладнання «ВУГІЛЛЯ/МАЙНИНГ–2010». Паралельно з виставкою 8 вересня відбувся міжнародний форум MININNG «Інновації у вуглевидобувній промисловості».

Мета форуму – спільними зусиллями влади та бізнесу сприяти розробці стратегії інноваційного розвитку економіки, налагодити механізми впровадження інновацій у гірничовидобувній промисловості.

У форумі взяли участь керівники більш ніж 200 головних вуглевидобувних підприємств України та близького зарубіжжя, представники Міністерства промислової політики України та Національної академії наук України, провідні експерти у галузі управління, фінансів та права, представники міжнародних фондів та програм.

Серед учасників форму були присутні співробітники Донецького макрорегіону Укрсоцбанку, оскільки банк є одним із лідерів на ринку з обслуговування корпоративних клієнтів. Укрсоцбанк прагне брати активну участь у розвитку вугільної галузі.

З метою ознайомлення учасників форуму з послугами банку для корпоративних клієнтів на сайті організаторів форуму та інформаційних партнерів заходу була розміщена PR-стаття. Серед відвідувачів та учасників форуму було розповсюджено рекламні матеріали Укрсоцбанку.

Банк завжди відкритий до діалогу з флагманами вугільної промисловості та прагне будувати довгострокові взаємовигідні відносин з клієнтами.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення