CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

У приміщенні львівської філії Укрсоцбанку відбулось урочисте відкриття П’ятого Міжнародного Салону художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»

21.09.2010

3 вересня в приміщенні Укрсоцбанку у Львові відбулось масштабне дійство – відкриття виставки і вручення нагород Ювілейного V Міжнародного Салону художньої фотографії «З любов’ю до Жінки”.

Салон відбувається під патронатом Всесвітньої Федерації фотомистицтва (FIAP), Європейського фотографічного Союзу (ISF) та Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ)

Мета проекту «З любов'ю до Жінки» - засобами мистецтва привернути увагу суспільства до Жінки, її проблем, переживань, підкреслюючи жіночу чарівність та неповторність.

Проведення міжнародних салонів – конкурсів художньої фотографії сприяє подальшому розвитку фотомистецтва, розширенню інтеркультурних зв’язків, зміцненню міжнародного співробітництва, розуміння та дружби між народами різних країн.

Салон привертає увагу не лише фотомитців з усіх країн, але й видатних та відомих людей з усього світу. Почесними гостями Салону в 2008 році були Її Високість Принцеса

Австрії та Люксембургу Anita von Hohenberg та Її чоловік граф Андреас Бардо. Головою міжнародного журі в 2009 році був екс-Президент Словаччини пан Рудольф Шустер.

Фотосалон проводиться за підтримки: Міністерство культури та туризму України, Український Фонд Культури, Посольство Австрійської Республіки в Україні, Посольство Аргентини в Україні, Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, Львівська обласна Рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська Рада.

Цього року у Салоні прийняли участь фотографи з 18 країн світу.

З 23 по 26 липня 2010 року кращі роботи визначило міжнародне журі. 130 найкращих фотографій будуть розміщені в розкішному фотоальбомі формату А4 накладом 2000 примірників.

Призовий фонд Салону складається з нагород FIAP, ISF, НСФХУ та Салону та налічує: 14 золотих, 5 срібних, 5 бронзових медалей, 36 почесних стрічки, 6 сертифікатів, 3 дипломи (деталі – на сайті).

Після урочистого відкриття Салону у Львові до кінця 2010 року заплановано провести виставки – презентації Салону в різних містах України:

  • 15 вересня - Одеса;
  • 06 жовтня - Запоріжжя;
  • 09 жовтня - Київ;
  • 29 жовтня - Рівне;
  • 17 листопада - Дніпропетровськ;
  • 19 листопада - Донецьк;

а також у Варшаві, Кракові (Польща); Копенгагені (Данія).

Проект «З любов’ю до Жінки» щороку піднімається на якісно вищий рівень, розширює свою географію, набуваючи міжнародне визнання. Вже сьогодні проходить інтенсивна підготовка до проведення Салону в 2011 році в США (Новий Орлеан), в Канаді (Торонто, Ванкувер), в Великій Британії (Суонсі, Манчестер), в Німеччині та Австрії.

Під час відкриття виставки в приміщенні Укрсоцбанку у Львові були оголошені переможці фотосалону і вручені нагороди. Український фонд культури нагородив грамотою керуючого Західного макрорегіону Укрсоцбанку Олега Сергеєва за вагомий внесок у розиток і популяризацію фотомистецтва в Україні.

На відкритті були присутні представники обласної влади, числені клієнти .

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення