CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк увійшов у двійку лідерів репутаційного рейтингу

21.09.2010

За результатами дослідження Goodwill-factor, проведеного журналом «Власть денег» спільно з консалтинговою компанією NOKs fishes, Укрсоцбанк увійшов у двійку банків-лідерів репутаційного рейтингу. Дослідження Goodwill-factor оцінює взаємозв’язок між кількісною і якісною присутністю банків у ЗМІ та їх репутацією (за розмірами активів, згідно з оцінками НБУ).

До експертної групи увійшли фондові аналітики 17 компаній (Універ капітал, Фенікс капітал, ТАСК, ФГ Сократ, Арт-капітал, Сoncorde Capital, ТЕКТ, Бонум груп, Кінто, Dragon Capital, BG Capital, Гейнсфорт, УФС капітал, Інеко інвест, УАІБ, KBS security, Astrum IM).

Методологія дослідження передбачає оцінку знань експертів і медіа-інформації таких репутаційних факторів або тематичних блоків, як маркетинг, дії банків з просування власних продуктів, банківський продукт (сервіси), якісні та кількісні характеристики продуктів, бізнес/активи/ліквідність, зовнішні і внутрішні комунікації.

Зважаючи на нелегкі ринкові реалії, банкам достатньо складно займати передові місця у рейтингах, вже не кажучи про репутацій ні показники. Однак ПАТ «Укрсоцбанк» зміг не тільки зайняти позицію в такому рейтингу, але й увійти до двійки лідерів даної категорії.

Отриманим результатом банк підтвердив високий ступінь своєї надійності. ПАТ «Укрсоцбанк» був одним із небагатьох банків, котрі продовжували отримувати прибуток на піку падіння економіки та надавати підтримку своїм вкладникам, будучи для них надійною опорою.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення