CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк увійшов у двійку лідерів репутаційного рейтингу

21.09.2010

За результатами дослідження Goodwill-factor, проведеного журналом «Власть денег» спільно з консалтинговою компанією NOKs fishes, Укрсоцбанк увійшов у двійку банків-лідерів репутаційного рейтингу. Дослідження Goodwill-factor оцінює взаємозв’язок між кількісною і якісною присутністю банків у ЗМІ та їх репутацією (за розмірами активів, згідно з оцінками НБУ).

До експертної групи увійшли фондові аналітики 17 компаній (Універ капітал, Фенікс капітал, ТАСК, ФГ Сократ, Арт-капітал, Сoncorde Capital, ТЕКТ, Бонум груп, Кінто, Dragon Capital, BG Capital, Гейнсфорт, УФС капітал, Інеко інвест, УАІБ, KBS security, Astrum IM).

Методологія дослідження передбачає оцінку знань експертів і медіа-інформації таких репутаційних факторів або тематичних блоків, як маркетинг, дії банків з просування власних продуктів, банківський продукт (сервіси), якісні та кількісні характеристики продуктів, бізнес/активи/ліквідність, зовнішні і внутрішні комунікації.

Зважаючи на нелегкі ринкові реалії, банкам достатньо складно займати передові місця у рейтингах, вже не кажучи про репутацій ні показники. Однак ПАТ «Укрсоцбанк» зміг не тільки зайняти позицію в такому рейтингу, але й увійти до двійки лідерів даної категорії.

Отриманим результатом банк підтвердив високий ступінь своєї надійності. ПАТ «Укрсоцбанк» був одним із небагатьох банків, котрі продовжували отримувати прибуток на піку падіння економіки та надавати підтримку своїм вкладникам, будучи для них надійною опорою.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення