CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit Group: Рішення Ради директорів

22.09.2010

Рада директорів UniCredit Group і головний керуючий Алессандро Профумо дійшли висновку, що після 15 років настав час для зміни керівництва.

Пан Профумо подав у відставку з посади головного керуючого UniCredit Group, яку прийняла Рада директорів. Рада подякувала пану Профумо за відмінні результати, яких він досяг, перебуваючи на керівній посаді.

Зокрема, Рада директорів наголосила на тому, що під керівництвом Алессандро Профумо компанія пройшла шлях від гравця на суто внутрішній арені до однієї з провідних європейських компаній з надання банківських послуг. За цей період капіталізація ринку зросла з 1,5 млрд. євро до близько 37 млрд. євро. Навіть під час світової фінансової кризи UniCredit Group залишалася прибутковою у кожному кварталі. Завдяки цим досягненням і постійним стратегічним проектам, таким як One4C, Група заклала підвалини успішного і стійкого розвитку.

До того часу, як буде призначено головного керуючого Групи, його повноваження, за рішенням Ради директорів, тимчасово виконуватиме голова Правління Дітер Рампль. Він керуватиме Групою за підтримки заступників головного керуючого.

Крім того, Рада директорів доручила пану Рамплю запропонувати кандидатуру наступника пана Профумо протягом наступних тижнів.

Пан Профумо подякував Раді директорів, акціонерам і всім колегам Групи за їх багаторічну підтримку під час його перебування на посаді.

Мілан, 22 вересня 2010 року

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення