CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit Group: Рішення Ради директорів

22.09.2010

Рада директорів UniCredit Group і головний керуючий Алессандро Профумо дійшли висновку, що після 15 років настав час для зміни керівництва.

Пан Профумо подав у відставку з посади головного керуючого UniCredit Group, яку прийняла Рада директорів. Рада подякувала пану Профумо за відмінні результати, яких він досяг, перебуваючи на керівній посаді.

Зокрема, Рада директорів наголосила на тому, що під керівництвом Алессандро Профумо компанія пройшла шлях від гравця на суто внутрішній арені до однієї з провідних європейських компаній з надання банківських послуг. За цей період капіталізація ринку зросла з 1,5 млрд. євро до близько 37 млрд. євро. Навіть під час світової фінансової кризи UniCredit Group залишалася прибутковою у кожному кварталі. Завдяки цим досягненням і постійним стратегічним проектам, таким як One4C, Група заклала підвалини успішного і стійкого розвитку.

До того часу, як буде призначено головного керуючого Групи, його повноваження, за рішенням Ради директорів, тимчасово виконуватиме голова Правління Дітер Рампль. Він керуватиме Групою за підтримки заступників головного керуючого.

Крім того, Рада директорів доручила пану Рамплю запропонувати кандидатуру наступника пана Профумо протягом наступних тижнів.

Пан Профумо подякував Раді директорів, акціонерам і всім колегам Групи за їх багаторічну підтримку під час його перебування на посаді.

Мілан, 22 вересня 2010 року

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення