CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк та офіційний імпортер автомобілів марки Honda запропонували спеціальні умови кредитування

27.09.2010

Укрсоцбанк спільно з офіційним імпортером автомобілів марки Honda - ТОВ « ТОВ Хонда Україна» запропонували спеціальні умови автокредитування в рамках спільної кредитної програми , яка почала діяти в салонах офіційних дилерів Honda.

Відтепер придбати автомобіль марки Honda в кредит можна буде за пільговими умовами – процентною ставкою від 0%* річних у грн., терміном кредитування від 1 до 5 років, одноразовою комісією банку – 2,5% від суми кредиту.

В рамках цієї спеціальної пропозиції розроблено різні варіанти кредитування із процентними ставками, які відрізняються в залежності від терміну кредитування та авансового внеску. При цьому, мінімальний аванс складає 30% від вартості авто.

Страховими партнерами по цій програмі кредитування виступають такі страхові компанії: ПАТ «СК «АХА Страхування», ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», ЗАТ СК «ВУСО», ПАТ «СК «Арсенал Страхування», ПАТ «СК «Українська страхова група». Пропонуємо ознайомитись із детальними варіантами кредитування та переліком необхідних документів.

* під ставкою 0% річних мається на увазі встановлення ставки на рівні 0,001% річних.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення