CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Національний банк України привітав Укрсоцбанк із 20-річним ювілеєм

29.09.2010

Національний банк України привітав Укрсоцбанк із 20-річним ювілеєм. Про це повідомила прес-служба Укрсоцбанку із посиланням на вітальний лист за підписом Голови НБУ Володимира Стельмаха.

У листі, зокрема, наголошується на високому професіоналізмі банківської команди та надійності Укрсоцбанку, яка була продемонстрована протягом 20-річного періоду діяльності. В НБУ високо оцінюють небайдужу позицію банку до проблем населення у важкі для країни часи.

«За 20 років плідної діяльності Банк, поза сумнівом, став одним із найуспішніших на ринку фінансових послуг. І це, безперечно, є заслугою ділових якостей, високого рівня професіоналізму команди та вміння правильно будувати взаємовідносини з кожним партнером, — зазначається у вітальному листі НБУ, — Активна участь та підтримка Банку у важкі для країни часи, в котрий раз підтвердили Вашу надійність, стабільність та небайдужість до проблем населення. Масштабність та обсяг робіт, здійснених Вашою фінансовою організацією у цей період, викликають щиру повагу».

Голова НБУ Володимир Стельмах побажав Банку подальшого процвітання, відданих клієнтів, безперервного успіху та втілення в життя всіх важливих проектів.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення