CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькин висловлює своє бачення того, до яких втрат може привести практика зміни закону про виплату валютних позик

30.09.2010

Національний банк України пропонує внести зміни до закону, щодо поділення валютної позики на дві частини. Перша частина буде дорівнювати сумі валютної позики по курсу діючому на момент видачі кредиту. Різниця між валютним кусом діючим на момент оформлення позики і курсом на сьогоднішній день буде складати другу частину. Термін виплати другої частини буде перенесено на кінець періоду.

Українські банкіри бачать ряд ризиків в цій ситуації. Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що позичальники будуть ухилятись від виплати такого кредиту. Спираючись на його слова, умови, стосовно виплати другої частини позики наприкінці строку дії кредитної угоди, можуть призвести до того, що під цю різницю банкірам спочатку доведеться формувати 100 % резерви, а наприкінці терміну кредиту – списувати його за рахунок капіталу. «Неодмінно будуть спроби позичальників уникнути виконання кредитних зобов’язань при таких сприятливих законодавчих умовах», - висловлює свою думку банкір.

Він навів приклад до яких втрат може призвести подібна практика. «Припустимо я взяв $200 тис. кредиту на купівлю квартири при курсі 5 грн./ $1. При курсі 8грн./$1 він реструктурується наступним чином: мільйон гривень залишається кредитної заборгованості, забезпеченою іпотекою, а 600 тис. грн. – не забезпечені іпотекою. При цьому боржник повинен через 10 років, по закінченню угоди, за раз сплатити ці 600 тис. грн.. Кредит бланковий. Якщо він не сплачує, значить не сплачує. Квартиру можливо на момент закінчення угоди продати - перепродати – передарувати. І все! Банк залишається з бланковим кредитом на досить велику суму. І це кредит у $200 тис! Але нам знайомі і більші кредити», - зазначив пан Тимонькін.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення