CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Федеріко Гідзоні призначено на посаду заступника головного керуючого і заступника генерального керуючого

06.08.2010

Рада директорів UniCredit Group призначила Федеріко Гідзоні заступником головного керуючого. Він має відповідати за втілення програми дивізіоналізації і здійснення банківських операцій в регіоні ЦСЄ. Рішенням Ради він також призначений заступником генерального керуючого Групи.

Пан Гідзоні, якому зараз 54 роки, має 30-річний досвід роботи у Групі. За цей час він обіймав відповідальні посади в Італії та за її межами, а саме у Великобританії, Сінгапурі, Польщі, Туреччині та Австрії, а знедавна почав керувати діяльністю Групи в країнах ЦСЄ (Центральної та Східної Європи).

Призначення пана Гідзоні свідчить про виняткове значення для Групи популяризації власних послуг у регіоні ЦСЄ. Також Група визнає важливість визначених організаційних масштабів роботи, яка полягає в управлінні процесами в країнах ЦСЄ і спостережній діяльності у Польщі.

Алессандро Профумо, головний керуючий UniCredit Group, зазначив: «Завдяки набутому досвіду роботи в Італії та інших країнах, Федеріко має чудові організаторські здібності і глибокі знання окремих ринків. Його призначення є також свідченням того, що регіон ЦСЄ відіграє стратегічну роль «двигуна розвитку» для UniCredit Group».

Після цього призначення команда заступників головного керуючого UniCredit Group представлена у складі:

  • Серджо Ермотті, стратегічна галузь корпоративного та інвестиційного банкінгу і приватного банкінгу
  • Паоло Фіорентіно, стратегічна галузь глобальних банківських послуг
  • Федеріко Гідзоні, програма дивізіоналізації регіону ЦСЄ, банківські операції в регіоні ЦСЄ
  • Роберто Нікастро, стратегічна галузь домогосподарств і малих та середніх підприємств

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення