CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Головний керуючий UniCredit Алессандро Профумо заявляє про плани збільшення ринкової частки Укрсоцбанку, що входить до Групи

09.08.2010

Головний керуючий UniCredit Алессандро Профумо заявляє про плани збільшення ринкової частки Укрсоцбанку, що входить до Групи.

Алессандро Профумо: «Більшою мірою криза торкнулася таких країн, як Україна, які росли дуже динамічно в попередні роки і потім найбільшою мірою постраждали в результаті фінансової кризи і спаду в світовій економіці. Але, незважаючи на це, Укрсоцбанк досить добре функціонував у цей період. Протягом усіх кварталів і навіть місяців його фінансовий результат залишався позитивним. Тому я б сказав, що з урахуванням характеру тих подій, які відбулися за кордоном або в зовнішньому відносно нас середовищі, ми повинні бути дуже задоволені цим придбанням. На наше переконання, ця інвестиція має величезний потенціал для розвитку і зростання. Банк і його процедури під час кризи були серйозно реструктуризовані. Були оптимізовані бізнес-процеси, знижені витрати і т д.

Ми думаємо, що готові отримати вигоду з майбутнього відновлення економіки. Як ви знаєте, ключові світові економіки знову ростуть, ми спостерігаємо досить багато ознак поліпшення ділової та споживчої активності. Так що ми вважаємо, що знаходимося в гарній позиції для отримання прибутку, коли зростання світової економіки набере обороти.

За нашими оцінками, наша ринкова частка вже зростає. І ми безумовно плануємо нарощувати її. Ключовий елемент нашої стратегії – сприйматися як банк високоякісних послуг, тому задоволеність клієнтів – це, безумовно, головний для нас критерій. У нас достатньо сильні позиції в роздрібному, втім, як і в корпоративному секторі. Ми маємо гарну філіальну мережу по всій країні і, безумовно, плануємо на цій основі продовжити органічне зростання.

На наш погляд, органічне зростання – це найбільш раціональна зараз ринкова стратегія. Наскільки мені відомо, це позиція не тільки нашого банку, а й практично всього банківського співтовариства в Україні. Ми пам’ятаємо часи швидкого зростання, відкриття сотень відділень та інше. Зараз в усьому світі домінують інші процеси, такі як відновлення, переосмислення, видозміна, урізування витрат і т д. У таких умовах органічне зростання – кращий рецепт на найближчі три роки».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення