CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбуд спільно з КУА «Укрсоцнерухомість» ввів в експлуатацію житловий комплекс «Гранд Лайф»

10.02.2011

Дочірня структура банку ТОВ «Укрсоцбуд» спільно з КУА «Укрсоц-нерухомість» за фінансової підтримки та загального керівництва Укрсоцбанку ввела в експлуатацію та отримала свідоцтва про право власності на всі квартири в чотирьох 17-поверхових будинках першої черги житлового комплексу «ГрандЛайф» у місті Ірпінь.

«У сучасних умовах, коли десятки новобудов по Києву й області стоять замороженими «пам’ятками» кризових прорахунків, введення в експлуатацію відразу понад 28 000 метрів житла є показником стабільності банку та злагодженої роботи його керівництва й структурних підрозділів», – наголосив директор КУА «Укрсоц-нерухомість» Олександр Терехов.

«Приємно дивує якість будівельних робіт, внутрішнього оздоблення та технічного оснащення (тихохідні ліфти Otis, автономні німецькі котельні VIESSMANN, пожежна сигналізація),прибудинкова територія з дитячими й спортивними майданчиками, зеленими насадженнями, зонами відпочинку», – зазначив керівник відділу продажів Дмитро Калганов.

Для зручності придбання квартир у житловому комплексі «Гранд Лайф» Укрсоцбанк вводить нові умови кредитування строком на 20 років під 15,66% річних з першим внеском у розмірі 25%.

Також пропонується розстрочка від забудовника до 4 років під 13%. Якщо Вам не вистачає невеликої частини від повної вартості, можна взяти розстрочку лише під 11,5% на 12 місяців.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення