CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Головний керуючий Групи UniCredit Алессандро Профумо вважає малоймовірною другу хвилю кризи в Європі

11.08.2010

Головний керуючий Групи UniCredit Алессандро Профумо вважає малоймовірною другу хвилю кризи в Європі.

Алессандро Профумо: «Реальна економіка, у тому числі і завдяки зростаючому експорту, почуває себе відносно добре. Очевидно, є дуже міцні країни, такі як Німеччина, а і в Італії теж, до речі, експортна активність значно покращилася.

Мені здається, що поки ми не побачимо вражаючих темпів зростання, але і не повернемося до рецесії. Очікується, що реальна економіка буде почувати себе відносно добре порівняно із ситуацією двох останніх років.

Тому для нас очевидно, як я вже казав, що нинішнє відновлення ґрунтується на зростанні попиту на європейський експорт (і це дуже важливо) головним чином в Азії і частково – у США. Світове зростання повертається до позначки 4%, що досить не погано.

Я вважаю, що зараз для Європи ключовий виклик – як стимулювати довгострокову економічну експансію. Один з негативних факторів полягає в слабкості європейських демографічних трендів.

Таким чином, нам необхідно зрозуміти, що робити в цій сфері і в багатьох інших випадках у довгостроковій перспективі. Ми вже не можемо фінансувати зростання за рахунок збільшення боргу, оскільки, як бачимо, країнам по всій Європі необхідно кардинально поліпшити боргову ситуацію шляхом погашення взятих раніше суверенних позик.

Тому я думаю, що ключове питання – як стимулювати зростання за допомогою структурних реформ, продовжуючи розвиток єдиного європейського ринку. Це головні виклики для кожної окремо взятої країни і величезне поле діяльності на загальноєвропейському рівні».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення