CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Головний керуючий Групи UniCredit Алессандро Профумо вважає малоймовірною другу хвилю кризи в Європі

11.08.2010

Головний керуючий Групи UniCredit Алессандро Профумо вважає малоймовірною другу хвилю кризи в Європі.

Алессандро Профумо: «Реальна економіка, у тому числі і завдяки зростаючому експорту, почуває себе відносно добре. Очевидно, є дуже міцні країни, такі як Німеччина, а і в Італії теж, до речі, експортна активність значно покращилася.

Мені здається, що поки ми не побачимо вражаючих темпів зростання, але і не повернемося до рецесії. Очікується, що реальна економіка буде почувати себе відносно добре порівняно із ситуацією двох останніх років.

Тому для нас очевидно, як я вже казав, що нинішнє відновлення ґрунтується на зростанні попиту на європейський експорт (і це дуже важливо) головним чином в Азії і частково – у США. Світове зростання повертається до позначки 4%, що досить не погано.

Я вважаю, що зараз для Європи ключовий виклик – як стимулювати довгострокову економічну експансію. Один з негативних факторів полягає в слабкості європейських демографічних трендів.

Таким чином, нам необхідно зрозуміти, що робити в цій сфері і в багатьох інших випадках у довгостроковій перспективі. Ми вже не можемо фінансувати зростання за рахунок збільшення боргу, оскільки, як бачимо, країнам по всій Європі необхідно кардинально поліпшити боргову ситуацію шляхом погашення взятих раніше суверенних позик.

Тому я думаю, що ключове питання – як стимулювати зростання за допомогою структурних реформ, продовжуючи розвиток єдиного європейського ринку. Це головні виклики для кожної окремо взятої країни і величезне поле діяльності на загальноєвропейському рівні».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення