CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

За результатами дослідження журналу Weekly.ua Укрсоцбанк названо одним з двох банків, з якими найбільш зручно працювати

01.07.2010

За результатами дослідження журналу Weekly.ua Укрсоцбанк названо одним з двох банків, з якими найбільш зручно працювати.

У рейтингу журналу використовувалися такі критерії, як повнота інформації про депозитні послуги на сайті банку, строк укладання депозитного договору, додаткові переваги відкриття вкладу в банку (безкоштовна видача платіжної картки або ощадкнижки, підключення до онлайн-банкінгу), ввічливість персоналу, наявність черг у відділенні і робота контакт-центру.

Методологія складання рейтингу була максимально простою: журналісти видання відвідали відділення п'ятнадцяти банків, перших за обсягом вкладів фізичних осіб. У кожному банку було оформлено один вклад з можливістю поповнення. Цю процедуру журналісти видання пройшли від початку до кінця.

Автори дослідження відвідали Печерське відділення Київської міської філії Укрсоцбанку на вул. Хрещатик. «Великий зал, багато кас і багато менеджерів – перше, що впадає у вічі при вході до цього відділення Укрсоцбанку, – пишуть автори дослідження.– Черги не було, і чекати не довелося. Сервісом ми були задоволені. Добре, що є управління чергою і працює багато кас».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення