CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає відсутність податку на доходи від депозитів «великим офшором»

02.07.2010

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає відсутність податку на доходи від депозитів «великим офшором». З цього приводу він зазначив: «Якщо подивитися на економіку будь-якого універсального банку, то дві третини доходів, які він заробляє, ідуть на виплату відсотків. Дві третини! Тобто основну користь від його роботи отримують не акціонери, не колектив, не держава, а підприємства та населення. Виходить, що дві третини доходу йдуть в офшорну діру. Оподатковувати, без сумніву, потрібно».

Голова Правління Укрсоцбанку переконаний, що після запровадження податку депозити забиратимуть одиниці, оскільки різниця в отримуваних вкладниками доходах не є суттєвою: «Людина, яка сьогодні отримує 20% за депозитом, буде на руки одержувати 19% (при ставці податку 5%)». Виняток становитимуть хіба що особи «з психопатологічними рисами», а таких, як сказав експерт, «небагато». Банкір вважає, що якщо вилучені з депозитних рахунків кошти підуть в інвестиційні фонди, вони однаково залишаться в банківському секторі. «Гроші не виходять з банківської системи. Вони потрапляють на рахунки компанії – торговця цінними паперами, потім ідуть іще комусь, але однаково їх триматимуть у банку», – резюмував фінансист.

Б. Тимонькін запропонував стимулювати зацікавленість населення у строкових вкладах за рахунок диференціації ставок оподаткування (після внесення відповідних змін до Цивільного кодексу щодо чіткого поділу депозитів на кілька видів). Банкір пропонує запровадити сувору градацію: власники строкових вкладів сплачують податок на депозитний дохід у розмірі 5%, решта – у кілька разів більше. «Нехай власники поточних та ощадних рахунків платять за загальною ставкою 15% або іншою. Це додаткові гроші для бюджету і нормальна зацікавленість у строкових вкладах. «Так, я дещо ризикую, беручи зустрічні зобов’язання, але я отримую податкову пільгу». Це абсолютно нормально!»

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення