CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає відсутність податку на доходи від депозитів «великим офшором»

02.07.2010

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає відсутність податку на доходи від депозитів «великим офшором». З цього приводу він зазначив: «Якщо подивитися на економіку будь-якого універсального банку, то дві третини доходів, які він заробляє, ідуть на виплату відсотків. Дві третини! Тобто основну користь від його роботи отримують не акціонери, не колектив, не держава, а підприємства та населення. Виходить, що дві третини доходу йдуть в офшорну діру. Оподатковувати, без сумніву, потрібно».

Голова Правління Укрсоцбанку переконаний, що після запровадження податку депозити забиратимуть одиниці, оскільки різниця в отримуваних вкладниками доходах не є суттєвою: «Людина, яка сьогодні отримує 20% за депозитом, буде на руки одержувати 19% (при ставці податку 5%)». Виняток становитимуть хіба що особи «з психопатологічними рисами», а таких, як сказав експерт, «небагато». Банкір вважає, що якщо вилучені з депозитних рахунків кошти підуть в інвестиційні фонди, вони однаково залишаться в банківському секторі. «Гроші не виходять з банківської системи. Вони потрапляють на рахунки компанії – торговця цінними паперами, потім ідуть іще комусь, але однаково їх триматимуть у банку», – резюмував фінансист.

Б. Тимонькін запропонував стимулювати зацікавленість населення у строкових вкладах за рахунок диференціації ставок оподаткування (після внесення відповідних змін до Цивільного кодексу щодо чіткого поділу депозитів на кілька видів). Банкір пропонує запровадити сувору градацію: власники строкових вкладів сплачують податок на депозитний дохід у розмірі 5%, решта – у кілька разів більше. «Нехай власники поточних та ощадних рахунків платять за загальною ставкою 15% або іншою. Це додаткові гроші для бюджету і нормальна зацікавленість у строкових вкладах. «Так, я дещо ризикую, беручи зустрічні зобов’язання, але я отримую податкову пільгу». Це абсолютно нормально!»

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення