CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit названо найкращим субдепозитарним банком у Центральній та Східній Європі

08.07.2010

Журнал Global Finance за результатами свого дослідження «Найкращих світових депозитарних банків у 2010 році» відзначив UniCredit за його досягнення в країнах Центральної та Східної Європи. Американський фінансовий журнал назвав UniCredit найкращим субдепозитарним банком у Центральній та Східній Європи. Крім того, UniCredit став номером один в Австрії і Хорватії.

Висока оцінка журналу Global Finance є останньою з-поміж попередніх топ-позицій у рейтингах засобів масової інформації, присуджених UniCredit у поточному році за продуктову лінію з надання послуг інвесторам. Раніше цього року UniCredit посів перше місце за результатами досліджень видань Global Custodian і Global Investor. «Ми є першими в усіх рейтингах депозитаріїв цього року. Це підтверджує провідну роль UniCredit Group як надійного експерта з процедур, які проводяться після операцій з цінними паперами», – зазначив Аттіла Шалай-Берзевичі, генеральний керуючий Підрозділу глобальних послуг з цінних паперів UniCredit Group.

Підрозділ глобальних послуг з цінних паперів UniCredit Group діє в 14 країнах Центральної та Східної Європи (у тому числі і в Австрії) через мережу банків UniCredit. Це найбільший постачальник послуг зі зберігання цінних паперів у регіоні, з огляду на управління активами, ринкову частку і поширення регіональної мережі.

Група бере активну участь у цій діяльності з початку 1990-х років. За увесь цей час вона була ініціатором розвитку ринку цінних паперів у регіоні.

Загальна команда усіх відділень Центральної та Східної Європи налічує 230 експертів у цій галузі.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення