CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк» визнано найкращим банком з торгового фінансування в Україні

11.02.2011

Журнал Global Finance оприлюднив переможців серед найкращих банків, що надають послуги торгівельного фінансування (Best Trade Finance Banks 2011):

  • Найкращою банківською групою з торгового фінансування в центральній та східній Європі визнано UniCredit Group;
  • Найкращим банком з торгового фінансування в Україні визнано ПАТ «Укрсоцбанк», в Австрії – UniCredit Bank Austria AG, в Польщі – Bank Pekao.

За результатами опитування, які будуть оприлюднені у лютневому випуску журналу, було обрано найкращі банки, що надають послуги торгівельного фінансування (Best Trade Finance Banks 2011).

За участю редакторів Global Finance, аналітиків, керівників компаній, експертів з різних галузей економіки було обрано найкращі банки з торгівельного фінансування у 71 країні та серед регіонів. Переможців було обрано за наступними критеріями: обсяг проведених операцій з торгового фінансування та комплексність обслуговування клієнтів, конкурентоспроможність запропонованих умов та іноваційність підходів у фінансуванні.

Перемога Укрсоцбанку та UniCredit Group є результатом злагодженої та плідної співпраці підрозділів Центру корпоративного бізнесу банку та підтримки банками-учасниками UniCredit Group реалізації проектів банку з торгового фінансування.

Про журнал Global Finance:

Журнал Global Finance  засновано в 1987 році, видається накладом 50 050 примірників у 163 країнах світу. Аудиторія читачів Global Finance представлена керівниками компаній, виконавчими та фінансовими директорами, керівниками казначейств та іншими спеціалістами з фінансів, які відповідають за інвестування та прийняття стратегічних рішень у міжнародних компаніях та фінансових інститутах.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення