CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін увійшов до ТОП-4 рейтингу «Найкращі фінансисти-2010» журналу «Експерт»

12.07.2010

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін увійшов до ТОП-4 рейтингу «Найкращі фінансисти-2010» журналу «Експерт». За тим самими рейтингом голова Правління Укрсоцбанку увійшов також до ТОП-4 найбільш ефективних банківських менеджерів країни.

ДОСЬЄ

Тимонькін Борис Владиславович народився в 1951 році в м. Києві. У 1973 році закінчив Київський інститут народного господарства (тепер – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана). У 1980 році захистив дисертацію «Питання оцінки економічної ефективності автоматизації управління» на здобуття вченого ступеня кандидата економічних наук.

З 1990 року обіймав керівні посади у фінансових організаціях. З вересня 1993 року очолював Київську філію Першого Українського Міжнародного банку. З червня 1994 року – заступник голови Правління Першого Українського Міжнародного банку. З 2001 року і по сьогоднішній день – голова Правління ПАТ «Укрсоцбанк».

Борис Тимонькін обіймає керівні посади в багатьох фінансових організаціях. Так, він є головою Наглядової ради «Міжрегіонального фондового союзу». У липні 2002 року обраний головою Ради ПФТС. У червні 2005 р. Борис Тимонькін стає головою Наглядової ради «Першого всеукраїнського бюро кредитних історій». У 2006 році обійняв посаду заступника голови Ради АУБ. У лютому 2010 року голова Укрсоцбанку обраний першим віце-президентом Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз».

За вагомий внесок у створення системи державного регулювання ринку цінних паперів в Україні та високий професіоналізм Указом Президента України Віктора Ющенка від 10 червня 2008 року нагороджений орденом «За заслуги» третього ступеня.

Лауреат загальнонаціональної програми «Людина року» в номінації «Фінансист року» у 2003 і 2004 роках. Володар титулу «Людина року» і премії «ПРОМЕТЕЙ-ПРЕСТИЖ» у номінації «Фінансист року», десятої ювілейної загальнонаціональної програми «Людина року-2005». Дворазовий переможець фінансового рейтингу щотижневика «БІЗНЕС» у номінації «Банкір року».

Голова Правління Укрсоцбанку відзначений відразу в трьох номінаціях рейтингу «ТОП-100. Найкращі топ-менеджери країни» у 2006 і 2007 роках: він посів перші місця в рейтингу найкращих топ-менеджерів комерційних банків, а також у рейтингу «Споживче кредитування». У загальному рейтингу найкращих топ-менеджерів країни, які представляють різні галузі економіки, Борис Тимонькін посів друге місце. За підсумками рейтингу «ТОП-100» 2008 року – найбільш авторитетний топ-менеджер банківського сервісу, а за результатами 2009-го – один з двох лідерів галузевого рейтингу «Банки», переможець у номінаціях «Найкращий менеджер Фінансист» та «Найкращий менеджер Стратег».

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін – переможець у номінації «Банкір року-2007» конкурсу «MasterCard Банк Року», який вперше було проведено в Україні у 2007 році.

Борис Тимонькін став одним із трьох керівників банків, які увійшли до ТОП-15 людей, від яких залежить майбутнє банківської системи України згідно рейтингу «Начальники фінансів-2009» журналу «Фокус». Він також став одним з двох найкращих топ-менеджерів згідно рейтингу «10 найкращих топ-менеджерів України-2009» журналу «Компаньйон».

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін увійшов до ТОП-4 рейтингу найбільш впливових менеджерів банківського сектору згідно рейтингу «Найкращі фінансисти-2010» журналу «Експерт».

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення