CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Вперше для регіону ЦСЄ UniCredit & Universities оголошують конкурс на шість найкращих дисертацій на здобуття ступеня кандидата наук (доктора філософії)

21.07.2010

UniCredit & Universities Foundation оголосили перший конкурс на шість найкращих дисертацій на здобуття ступеня кандидата наук (доктора філософії) у регіоні ЦСЄ, орієнтований на молодих випускників зі ступенем кандидата наук (доктора філософії) з країн ЦСЄ, у яких Група має свої представництва.

Нагороди будуть присуджені за 6 найкращих докторських дисертацій у галузі економіки або фінансів, які стосуються питань євроінтеграції. Дві нагороди будуть присуджені за дисертації з питань міграції, дві – за дисертації з питань розвитку та демографії, а інші дві за дисертації на будь-яку іншу тему. За 6 найкращих дисертацій, які будуть опубліковані у робочих доповідях фонду, переможці отримають по 5000 євро кожен.

У конкурсі можуть брати участь як співробітники Групи, так і особи, які не мають відношення до Групи.

Умови участі такі:

  1. Претенденти повинні бути громадянами однієї з 19 країн, де UniCredit Group має представництва;
  2. Претенденти повинні мати ступінь кандидата наук (доктора філософії) в галузі економіки, фінансів, політичних і соціальних наук, отриманий у будь-якому акредитованому європейському або неєвропейському університеті;
  3. Дисертації на здобуття ступеня кандидата наук (доктора філософії) повинні бути захищені протягом 18-місячного терміну з 1 січня 2009 р. по 30 червня 2010 р.

Кандидатські дисертації повинні бути написані англійською мовою й надіслані у форматі PDF. Претенденти можуть подавати заявки лише в режимі он-лайн, використовуючи форму заявки на вебсайті UniCredit & Universities Foundation. Заявки можна надсилати до 31 грудня 2010 року.

Комітет науковців фонду, який складається з 6 професорів з провідних європейських університетів, відбере та визначить переможців конкурсу до 15 березня 2011 р.

Цим конкурсом UniCredit & Universities Foundation ще раз засвідчує своє намагання підтримувати найкращих студентів і дослідників у галузі економіки і фінансів.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення