CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit Group та Universities of Labour Ugo Foscolo Foundation оголошують конкурс на здобуття 6 стипендій на проходження магістерських програм

22.07.2010

UniCredit та Universities of Labour Ugo Foscolo Foundation, за ініціативи Інституту державного управління LUISS, оголошують конкурс на здобуття 6 стипендій на проходження щорічних магістерських програм англійською мовою у галузях:

 • міжнародна публічна політика (3 стипендії);
 • європеїстика (3 стипендії).

Ця нова ініціатива є наступним важливим кроком на шляху до більш активної співпраці з академічною спільнотою й обміну найкращими талантами на терені Європи. До того ж, вона може сприяти масштабному посиленню зв’язків між UniCredit і місцевими громадами.

Метою проходження магістерської програми з європеїстики є вивчення принципів роботи і політичної діяльності установ ЄС.

Запропоновані курси:

 • Політика і розробка політичного курсу установ ЄС;
 • Європейська енергетична політика;
 • Соціальне забезпечення і трудова політика у Європі.

Магістерська програма з міжнародної публічної політики спрямована на здобуття теоретичних і практичних навичок для формування лідерів у галузях розробки і впровадження принципів публічної політики.

Запропоновані курси:

 • Нове управління публічною політикою;
 • Світові юридичні стандарти;
 • Стратегії і методи зв’язків з громадськістю;
 • Міжнародна економіка.

Стипендії будуть присуджені 6-м найкращим студентам з тих країн, де UniCredit має свої представництва, на академічний рік 2010-2011.

Загальна сума фінансової підтримки становить 95 100 євро і включає:

 • плату за навчання (6500 євро на проходження магістерської програми з європеїстики і 8000 євро на проходження магістерської програми з міжнародної публічної політики на одного студента);
 • плату за проживання (6 000 євро за кімнату у комунальній квартирі на період жовтень 2010-червень 2011);
 • витрати на поїздки до закладів ЄС (не більш ніж 600 євро за 2-3-денну поїздку);
 • плату за інтернатуру (2000 євро на участь у програмі стажування).

Фінансова підтримка, окреслена у пунктах 3 і 4, можлива лише за умови відповідної академічної успішності студентів, яку оцінюватиме науковий керівник Інституту державного управління.

Конкурсний відбір, який триватиме до 31 липня, включатиме такі стадії:

 • Аналіз академічної і професійної документації, наданої кандидатами: резюме, результатів академічної успішності, двох рекомендаційних листів від співробітника Інституту державного управління і спеціаліста професійної галузі;подання списку відібраних кандидатів до уповноважених осіб UniCredit і Foundation Universities;
 • Обов’язкова 30-хвилинна конференція по телефону з відібраними кандидатами за участю уповноваженої особи UniCredit і Foundation Universities;
 • Проголошення успішних кандидатів на сайтах Інституту державного управління, UniCredit і Foundation Universities та UniCredit Group.

Магістерські курси розпочнуться протягом першого тижня жовтня 2010 року.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення