CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Оприлюднено звіт ЦСЄ за перший квартал 2010 року

23.07.2010

Основні ризики зростання і фінансової стабільності країн Центральної і Східної Європи є результатом глобальних змін, а зокрема поширення кризи державного боргу у Європі.

У цьому контексті країни Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) перебувають у значно кращому становищі, ніж у минулому році, але все-таки гіршому, ніж два місяці тому. До цього часу регіон ЦСЄ переживав кризу державного боргу у Європі порівняно легко, так як показники зростання продовжували покращуватися в другому кварталі цього року, однак різниця між показниками довіри і реального виробництва дещо збільшилася.

На сучасному етапі відновлення країни, найбільш відкриті для світового економічного циклу, отримують найбільшу вигоду, оскільки експорт, як і раніше, є основним джерелом зростання у всьому регіоні. З іншого боку, дещо хвилює останній неочікуваний спад показників довіри в Німеччині. Тим часом внутрішній попит (перш за все домашніх господарств) все ще низький, і ми не передбачаємо суттєвих змін цієї картини у наступному кварталі.

Чи позначаться негативно проблеми заборгованості Єврозони на економічному зростанні регіону Східної Європи, Близького Сходу й Африки? До цих пір криза державного боргу Єврозони відображалася на значному знецінюванні євро, ширшому розповсюдженні облігацій і різниці в темпах зростання між країнами центру і периферії. Незважаючи на те, що повномасштабна криза, поза сумнівом, негативно позначиться на припливах капіталу (а, отже, і на регіоні Східної Європи, Близького Сходу й Африки), ми вважаємо, що показники розвитку регіону Східної Європи, Близького Сходу й Африки залишатимуться порівняно непоганими.

Дізнайтеся більше про квартальні показники України, переглянувши презентацію (англійською мовою, pdf, 181 Кб).

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення