CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Оголошено конкурс на здобуття трьох європейських стипендій на отримання ступеня кандидата наук

26.07.2010

UniCredit і Universities Knight of Labor Ugo Foscolo Foundation оголошують конкурс на здобуття трьох європейських стипендій на отримання ступеня кандидата наук. Стипендії передбачають проходження обов’язкової кандидатської програми у 2011/2012 академічному році у будь-якій країні, де UniCredit має свої представництва.

Загальна сума фінансової підтримки становить 25 000 євро і включає витрати на переїзд, медичне страхування і податки. Фонд покриватиме документально підтверджену плату за навчання в університеті.

До участі у конкурсі допускаються учасники, які:

  • є громадянами будь-якої з 22-х країн, де UniCredit Group має свої представництва, і закінчили будь-який європейський або неєвропейський університет(також поза межами представництва Групи), або є представниками будь-якої національності і закінчили будь-який європейський університет у країні, де представлена Група;
  • отримали диплом у галузі економіки, банківської справи або фінансів з з найвищим балом після 30 вересня 2008 року;
  • добре володіють тією іноземною мовою, якою проходитиме обраний курс навчання;
  • хоча б одну з трьох стипендій має отримати учасник жіночої статі.

Претенденти можуть подавати заявки лише в режимі он-лайн на сайті фонду. Супроводжувальна документація повинна надаватися виключно у режимі он-лайн у форматі англійською мовою.

Усі документи, окрім сертифікованої копії диплома і копії дійсного документа, що підтверджує особу, повинні бути англійською мовою (лише дисертація може бути німецькою або італійською).

Остання дата подання заявок – 31 жовтня 2010 року.

Процедуру відбору і визначення переможця визначатиме комітет науковців, який призначається Радою директорів фонду, і складається з семи експертів у галузі економіки й фінансів з провідних європейських країн. Комітет науковців може запросити претендентів на співбесіду.

Стипендію буде присуджено до 31 грудня 2010 року.

Стипендіати, які мали значні здобутки під час проходження курсу, можуть розраховувати на продовження стипендії на наступний рік.

Під час терміну дії стипендії або по його закінченні UniCredit на свій розсуд може запропонувати учаснику працевлаштуватися в одній зі своїх компаній у галузі, яка має відношення до його/її досліджень.

Додаткову інформацію Ви можете отримати на сайті UniCredit і Foundation Universities, або надіславши листа на електронні адреси:

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення