CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін розповідає про чинники, які заважають стабілізації фінансового сектору

14.02.2011

9 лютого 2011 року в прес-центрі інформаційної агенції «ІнтерФакс» пройшов Форум Провідних Міжнародних Фінансових Установ. Зниження процентних ставок та поновлення доступу до світового ринку позикового капіталу – такі головні тенденції року для української банківської системи відзначили представники Форуму, які презентували своє дослідження «Огляд банківського ринку України» під час прес-конференції. Водночас на заваді більш швидкому відновленню роботи українських банків став ще досить високий рівень проблемної заборгованості у портфелях фінансових установ, вважає голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін.

«Ще один чинник, який заважає стабілізації фінансового сектору України – це незахищеність кредиторів внаслідок несприятливої нормативно-правової бази та непередбачуваної практики її застосування», — вважає член Ради Директорів Форуму, голова Правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін. «В Україні широко розповсюджені фіктивні процедури банкрутства, на які вітчизняні суди дивляться «крізь пальці»; численні складнощі виникають також під час реалізації застав», — додав банкір.

ПРО ФОРУМ:

Форум Провідних Міжнародних Фінансових Установ – це нова дискусійна платформа спрямована на встановлення діалогу на високому рівні із українськими державними структурами для забезпечення подальшого розвитку фінансового сектору України.

Місія Форуму полягає в сприянні просуванню та впровадженню кращих міжнародних практик управління та регулювання українського фінансового ринку.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення