CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit і Universities Knight of Labor Ugo Foscolo Foundation оголошують конкурс на здобуття однієї європейської стипендії молодшого наукового співробітника у галузі економіки і фінансів

28.07.2010

У конкурсі можуть брати участь випускники будь-якого університету у будь-якій з 22-х країн, у яких UniCredit Group має представництва, які:

  • отримали або закінчують курс на отримання ступеня кандидата наук у галузі економіки або фінансів в університеті поза межами представництва Групи;
  • на цей час проводять дослідницьку діяльність і викладають в університеті або установі поза межами представництва Групи;
  • бажають продовжити свою дослідницьку діяльність у будь-якому європейському університеті у межах представництва Групи.

Претенденти можуть подавати заявки лише в режимі он-лайн на сайті фонду. Супроводжувальна документація повинна надаватися виключно у режимі он-лайн у форматі PDF й англійською мовою.

Остання дата подання заявок – 31 жовтня 2010 року.

Процедуру відбору і визначення переможця визначатиме комітет науковців, який призначається Радою директорів фонду і складається з не менш ніж п’яти експертів у галузі економіки й фінансів з п’яти провідних європейських країн. Комітет науковців може запросити претендентів на співбесіду або семінар. Переможця буде визначено до 15 січня 2011 р.

Стипендія починає діяти з 1 жовтня 2011. Фонд платитиме переможцю щорічну суму у 60 000 євро, включаючи усі податки і витрати на дослідницькі цілі й участь у конференціях.

Стипендія розрахована на два роки і може бути продовжена на наступні два.

Наприкінці другого року навчання один або більше експертів від Комітету науковців оцінюватимуть результати дослідницької роботи учасника.

Під час терміну дії стипендії або по його закінченню UniCredit на свій розсуд може запропонувати учаснику працевлаштуватися в одній зі своїх компаній у галузі, яка має відношення до його/її досліджень.

Додаткову інформацію Ви можете отримати на сайті UniCredit і Foundation Universities, або надіславши листа на електронні адреси:

Про UniCredit Group

UniCredit — це потужна міжнародна фінансова установа, яка працює у 22 європейських країнах. Станом на 31 грудня 2009 року її міжнародна мережа була представлена на майже 50 ринках, налічувала 9800 відділень і понад 165 тис. співробітників.

У Центральній та Східній Європі UniCredit керує найбільшою міжнародною мережею банків, яка налічує близько 4 тис. відділень.

Група працює у таких країнах: Австрія, Азербайджан, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Німеччина, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Казахстан, Киргизстан, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина та Україна.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення