CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голоси нового покоління: переможців конкурсу есе «Born in ‘89» буде названо у вересні

29.07.2010

UniCredit і ЄБРР оголосять переможців конкурсу есе «Народжені 89-го» на церемонії нагородження 6 вересня 2010 року о 18:00 у штаб-квартирі ЄБРР у присутності 6 фіналістів зі Східної Європи.

UniCredit разом з ЄБРР і Financial Times започаткували цей конкурс минулого року, коли світ відзначав 20-ту річницю падіння Берлінської стіни (9 листопада 1989 року). Мета конкурсу – з’ясувати, як молоде покоління регіону ЦСЄ сприйняло і витримало політичні і соціальні зміни останніх 20 років, почути їхні надії, сподівання, а також хвилювання стосовно майбутнього.

В ознаменування досягнень молодих письменників зі Східної Європи, за ініціативи UniCredit і ЄБРР, будуть опубліковані 24 найкращих есе, відібраних міжнародним журі під головуванням відомого українського письменника Андрія Куркова.

До публікації увійдуть есе 6 переможців конкурсу, які будуть оголошені 6 вересня під час засідання круглого столу з паном Курковим і представниками партнерів проекту. Перший приз – стажування протягом тижня у редакційний штаб-квартирі Financial Times у Лондоні. Інші призи будуть присуджені UniCredit.

Конкурс викликав великий інтерес: на розгляд журі було надіслано близько 600 есе з усього регіону ЦСЄ, сповнених сподівань і тривог нового покоління, яке народилося після падіння «Залізної завіси» два десятиліття тому. Більшість творів були незвичайними, містили глибокі думки і вдумливі спостереження.

Про UniCredit Group

UniCredit — це потужна міжнародна фінансова установа, яка працює у 22 європейських країнах та на 27 інших ринках. Станом на 31 грудня 2009 року її міжнародна мережа налічувала 9800 відділень і понад 165 тис. співробітників.

У Центральній та Східній Європі UniCredit керує найбільшою міжнародною мережею банків, яка налічує близько 4 тис. відділень.

Група працює у таких країнах: Австрія, Азербайджан, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Німеччина, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Казахстан, Киргизстан, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина та Україна.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення