CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що кредити під 14% річних можуть з'явитися вже через два роки

14.06.2010

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін вважає, що при існуючих темпах росту грошової маси упродовж півтора-двох років на українському ринку буде можливе кредитування на рівні 14% у гривні.

Борис Тимонькін зазначив, що банки вже почали кредитувати. «Проблема сьогодні тільки у ціні цих кредитів. Паралельно знижуючи ціну на депозити, будемо знижувати ціну кредиту», – додав він.

Цього року Укрсоцбанк орієнтований на корпоративний сектор. «Але заборони на кредитування СМБ (середнього і малого бізнесу) у населення зняті. Наступного року пом’якшуватимемо вимоги для роздрібних кредитів. У 2012-ому році вийдемо на нормальний рівень», – зазначив банкір.

«Згадайте кризу: банки втрачали ліквідність упродовж приблизно семи місяців, починаючи з вересня. Закінчилося усе це у квітні. При будь-якій кризі критичними є 6—8 місяців. Потім ліквідність починає повертатися, – зазначив голова Укрсоцбанку. – Я не маю жодного сумніву, що при таких темпах росту грошової маси, які ми маємо, впродовж півтора-двох років на рівні 14% буде можливе кредитування».

У той же час, починаючим підприємцям у поточному році розраховувати на кредитування бізнесу «з нуля» не варто.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення