CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк став лауреатом премії «Український Фінансовий Олімп»

15.02.2011

ПАТ «Укрсоцбанк» став лауреатом премії «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Новий фінансовий продукт» за розробку та впровадження нової оригінальної послуги «Франчайзинг», що сприяє розвитку франчайзингових мереж шляхом кредитування.

Згідно з експертним підтвердженням представників премії «Український Фінансовий Олімп» ПАТ «Укрсоцбанк» є представником найпотужнішої європейської фінансової Групи UniCredit, що проводить гнучку тарифну політику та постійно впроваджує нові продукти та програми для своїх клієнтів.

Наталія Офіцерова керівник Відділу розвитку франчайзингу Центру роздрібного бізнесу Банку, розповіла про подальші плани Укрсоцбанку у цьому напрямку: «Ми плануємо працювати не тільки з українськими франчайзерами, адже готові вийти на міжнародний ринок з метою збільшення кількості іноземних франшиз в Україні. Сьогодні ми ведемо переговори з одним з найбільших операторів на ринку франчайзингу України та СНД. Він єдиний має ряд укладених меморандумів про співробітництво не тільки в Європі, але й в Америці і в Азії. Основна мета нашої співпраці – позиціонування Укрсоцбанку як надійного партнеру в області франчайзингу, залучення іноземних франшиз на український ринок та допомога вітчизняним франчайзерам у роботі на закордонних ринках, використовуючи нашу велику мережу у багатьох країнах». 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення