CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк заявляє про злочинні дії з боку власників мережі «Пузата Хата»

18.06.2010

Укрсоцбанк – один з провідних вітчизняних банків з іноземним капіталом, – є фінансовим партнером мережі закладів громадського харчування «Пузата Хата». Загальна сума фінансування, наданого банком, перевищила 70 мільйонів доларів США без урахування відсотків. Саме завдяки вчасній фінансовій підтримці мережа тривалий час залишається одним з провідних операторів на українському ринку.

Протягом усього строку співпраці банк завжди з розумінням ставився до потреб мережі. Ще всередині минулого року УСБ пішов назустріч власникам мережі та змінив строки сплати процентів та повернення кредиту, що дало можливість мережі впоратися з наслідками фінансової кризи. Втім, такі партнерські дії з боку Укрсоцбанку не завадили власникам мережі відмовитися від виконання будь-яких зобов’язань перед банком.

Вже на початку 2010 року без згоди банку було змінено компанію, яка управляє закладами громадського харчування, а компанія-позичальник банку заявила про своє банкрутство. Таким чином, усі ресторани мережі продовжують свою діяльність, проте увесь дохід отримує компанія, яка формально не отримала фінансування від банку та не відповідає за його обслуговування. В результаті таких махінацій та фіктивного банкрутства власники мережі фактично заявили про своє бажання вкрасти гроші, отримані від банку.

Укрсоцбанк офіційно засуджує злочинні дії власників мережі «Пузата Хата» та рішуче заявляє про те, що докладе всіх зусиль для притягнення всіх винних осіб до кримінальної відповідальності, а також стягнення заборгованості перед банком у повному розмірі. Посадові особи банку вже звернулися з відповідними заявами до правоохоронних органів та вищих органів державної влади України. Крім того, Укрсоцбанк закликає представників вітчизняного та іноземного бізнесу утриматися від стосунків з мережею як з ненадійним діловим партнером.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення