CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк заявляє про злочинні дії з боку власників мережі «Пузата Хата»

18.06.2010

Укрсоцбанк – один з провідних вітчизняних банків з іноземним капіталом, – є фінансовим партнером мережі закладів громадського харчування «Пузата Хата». Загальна сума фінансування, наданого банком, перевищила 70 мільйонів доларів США без урахування відсотків. Саме завдяки вчасній фінансовій підтримці мережа тривалий час залишається одним з провідних операторів на українському ринку.

Протягом усього строку співпраці банк завжди з розумінням ставився до потреб мережі. Ще всередині минулого року УСБ пішов назустріч власникам мережі та змінив строки сплати процентів та повернення кредиту, що дало можливість мережі впоратися з наслідками фінансової кризи. Втім, такі партнерські дії з боку Укрсоцбанку не завадили власникам мережі відмовитися від виконання будь-яких зобов’язань перед банком.

Вже на початку 2010 року без згоди банку було змінено компанію, яка управляє закладами громадського харчування, а компанія-позичальник банку заявила про своє банкрутство. Таким чином, усі ресторани мережі продовжують свою діяльність, проте увесь дохід отримує компанія, яка формально не отримала фінансування від банку та не відповідає за його обслуговування. В результаті таких махінацій та фіктивного банкрутства власники мережі фактично заявили про своє бажання вкрасти гроші, отримані від банку.

Укрсоцбанк офіційно засуджує злочинні дії власників мережі «Пузата Хата» та рішуче заявляє про те, що докладе всіх зусиль для притягнення всіх винних осіб до кримінальної відповідальності, а також стягнення заборгованості перед банком у повному розмірі. Посадові особи банку вже звернулися з відповідними заявами до правоохоронних органів та вищих органів державної влади України. Крім того, Укрсоцбанк закликає представників вітчизняного та іноземного бізнесу утриматися від стосунків з мережею як з ненадійним діловим партнером.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення