CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк виступив спонсором Міжнародного конкурсу молодих піаністів імені Володимира Горовиця

06.05.2011

Укрсоцбанк 16 рік поспіль виступив спонсором Міжнародного конкурсу молодих піаністів імені Володимира Горовиця.

Цей музичний конкурс, заснований на честь одного з найвидатніших піаністів ХХ століття Володимира Горовиця, вже понад 16 років є одним з центральних подій культурного життя України і широко відомий за її межами.

У цьому році понад 80 юних талантів із 14 країн світу продемонстрували свою майстерність. Першу премію лауреату конкурсу 13-річному Цао Бала з Китаю вручив перший заступник голови Правління Укрсоцбанку, Генеральний менеджер Укрсоцбанку Граціано Камелі: «Укрсоцбанк радий можливості виступити спонсором такого всесвітньо відомої музичної події і підтримати, тим самими, юних учасників конкурсу, багато з яких у майбутньому, безсумнівно, стануть гордістю своєї країни»- зазначив пан Камелі.

Конкурс, заснований у 1995 році, не тільки вшановує пам'ять талановитого піаніста, але і є прекрасною можливістю виявити молодих талановитих піаністів, дати їм можливість проявити себе і сприяти їх подальшому професійному зростанню. За 16 років існування конкурсу в ньому взяли участь понад 1000 музикантів з 32 країн світу в категоріях «Горовиць-дебют», молодшої, середньої та старшої групи.

З 2004 року конкурс пам'яті Володимира Горовиця входить до Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення