CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк виступив спонсором Міжнародного конкурсу молодих піаністів імені Володимира Горовиця

06.05.2011

Укрсоцбанк 16 рік поспіль виступив спонсором Міжнародного конкурсу молодих піаністів імені Володимира Горовиця.

Цей музичний конкурс, заснований на честь одного з найвидатніших піаністів ХХ століття Володимира Горовиця, вже понад 16 років є одним з центральних подій культурного життя України і широко відомий за її межами.

У цьому році понад 80 юних талантів із 14 країн світу продемонстрували свою майстерність. Першу премію лауреату конкурсу 13-річному Цао Бала з Китаю вручив перший заступник голови Правління Укрсоцбанку, Генеральний менеджер Укрсоцбанку Граціано Камелі: «Укрсоцбанк радий можливості виступити спонсором такого всесвітньо відомої музичної події і підтримати, тим самими, юних учасників конкурсу, багато з яких у майбутньому, безсумнівно, стануть гордістю своєї країни»- зазначив пан Камелі.

Конкурс, заснований у 1995 році, не тільки вшановує пам'ять талановитого піаніста, але і є прекрасною можливістю виявити молодих талановитих піаністів, дати їм можливість проявити себе і сприяти їх подальшому професійному зростанню. За 16 років існування конкурсу в ньому взяли участь понад 1000 музикантів з 32 країн світу в категоріях «Горовиць-дебют», молодшої, середньої та старшої групи.

З 2004 року конкурс пам'яті Володимира Горовиця входить до Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення