CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк у період з 12 травня до 23 червня 2010 року здійснює виплату гарантованих сум відшкодування вкладникам ВАТ КБ «Іпобанк»

06.05.2010

Укрсоцбанк у період з 12 травня до 23 червня 2010 року здійснює виплату гарантованих сум відшкодування вкладникам ВАТ КБ «Іпобанк».

Виплати проводитимуться в рамках співпраці між Укрсоцбанком та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Відшкодування від Фонду зможуть отримати всі вкладники ВАТ КБ «Іпобанк» у будь-якому відділенні Укрсоцбанку. Для отримання своїх коштів зазначеним вкладникам потрібно звернутися до будь-якого відділення Укрсоцбанку.

Також повідомляємо Вам, що у період до 31 грудня 2010 року Укрсоцбанк і далі здійснює виплату гарантованих сум відшкодувань вкладникам АБ «Банк регіонального розвитку», ВАТ «Європейський банк розвитку та заощаджень», ВАТ «АКБ Одеса-банк», ВАТ КБ «Причорномор’я», ВАТ КБ «Національний стандарт», АКБ «Європейський», АКБ «Східно-Європейський банк», КБ «Українська фінансова група», ТОВ «Укрпромбанк», ТОВ КБ «АРМА», ВАТ Банк «БІГ Енергія» та АКБ «Трансбанк» за індивідуальними зверненнями до Фонду.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладник повинен пред’явити паспорт та довідку органу державної податкової служби про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податку.

Додаткову інформацію розміщено на сайті Фонду.

Для вкладників, які отримали відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, діє спеціальна пропозиція – при розміщенні вкладу в Укрсоцбанку на будь-який термін (окрім вкладу «Тижневий» та «Ощадний»), відсоткова ставка підвищується на 0,5% в грн. та на 0,3% в іноземній валюті.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення