CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк і Visa проводять VІІ Всеукраїнську студентську олімпіаду на приз UniCredit Group

11.05.2010

Укрсоцбанк оголошує про проведення VІІ Всеукраїнської студентської олімпіади на приз UniCredit Group, організованої за підтримки компанії Visa. Всеукраїнська студентська олімпіада, яка проводиться вже сьомий рік поспіль, покликана допомогти майбутнім талановитим спеціалістам перевірити свої знання та вміння на практиці, а також отримати унікальну можливість для початку успішної кар'єри.

До участі в олімпіаді запрошуються студенти 3–5 курсів вищих навчальних закладів України, які мають середній бал успішності більш як «4» та отримують вищу освіту за спеціальностями «Банківська справа», «Фінанси», а також за іншими спеціальностями за погодженням з оргкомітетом олімпіади.

Олімпіада проводиться у два етапи. Відбірковий тур олімпіади проводиться 12 травня 2010 р. у форматі дистанційного online-тестування за темами «банківська справа», «банківське право», «менеджмент» та «економічна теорія». За результатами online-тестування 15 студентів, що набрали найвищий бал, будуть запрошені до Києва на фінал олімпіади, який пройде 22 травня 2010 р.

«Незважаючи на складну ситуацію у банківській сфері і скорочення більшістю банків своїх бюджетів, Укрсоцбанк, як і раніше підтримує талановиту студентську молодь, щорічно проводячи Всеукраїнську студентську олімпіаду, – каже начальник Департаменту персоналу Стефано Мантовані. – Цього року, як і раніше, основною ідеєю заходу є допомога талановитим студентам у виявленні та розвитку їх здібностей, створення сприятливих умов для професійної реалізації».

«Visa приділяє особливу увагу програмам з розвитку фінансової грамотності населення і залучення суспільства у банківську сферу не тільки в Україні, але і по всьому світу. У зв'язку з цим одним з пріоритетів Visa є надання населенню широкого вибору фінансових послуг і забезпечення високого рівня обслуговування, яке безпосередньо залежить від кваліфікованості та професіоналізму банківських працівників, – зазначила Світлана Георбелідзе, голова представництва Visa в Україні. – Тому ми з радістю підтримали пропозицію Укрсоцбанка провести Всеукраїнську студентську олімпіаду, яка є важливою ініціативою для навчання молодих фахівців і вносить вагомий внесок у формування банківської системи з високими стандартами обслуговування».

Учасники першого туру отримають пам'ятні подарунки від Укрсоцбанку, UniCredit Group та міжнародної платіжної системи Visa. Усі фіналісти олімпіади будуть нагороджені золотими зливками та платіжними картками Укрсоцбанку, а також сертифікатами переможця першого туру і отримають право на проходження практики у банках UniCredit Group в Україні. За результатами фіналу олімпіади компанія Visa також визначить володаря спеціального призу Visa.

Переможці фінальних змагань в особистій першості отримають грошові премії (І місце – 6000 грн., ІІ місце – 4000 грн., ІІІ місце – 2000 грн.), які будуть перераховані на платіжні картки Visa від Укрсоцбанку, а також право працевлаштування у банках UniCredit Group в Україні.

Організатори бажають усім учасникам Всеукраїнської студентської олімпіади успіхів у виконанні завдань, позитивних емоцій і, звичайно ж, перемоги!

ПРО VISA

Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ власникам карт, торгово-сервісним підприємствам, фінансовим і урядовим установам у більш ніж 200 країнах світу до швидкої, безпечної та надійної мережі електронних платежів. Електронні платежі здійснюються за допомогою глобальної інноваційної процесингової системи VisaNet, яка здатна обробляти більш ніж 10 000 транзакцій за секунду, забезпечуючи захист від шахрайства для споживачів і гарантії здійснення платежів для торгово-сервісних підприємств. Visa не є банком, не випускає платіжні картки, не встановлює комісії або процентні ставки для споживачів, а також не видає кредити власникам карт. У свою чергу, інноваційні рішення Visa дозволяють фінансовим організаціям пропонувати своїм клієнтам широкий вибір фінансових інструментів, включаючи дебетові, передплачені і кредитні карткові продукти.

Більш детальна інформація доступна на офіційному сайті компанії Visa.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення