CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Підбито підсумки І туру сьомої Всеукраїнської студентської олімпіади на приз UniСredit Group, яку проводить Укрсоцбанк за підтримки компанії Visa

13.05.2010

12 травня 2010 року за підтримки міжнародної платіжної системи Visa стартувала сьома Всеукраїнська студентська олімпіада під егідою UniCredit Group.

Всеукраїнська студентська олімпіада, що проводиться АКБ «Укрсоцбанк» традиційно навесні з 2004 року, покликана допомогти майбутнім талановитим спеціалістам перевірити свої знання та вміння на практиці, а також отримати унікальну можливість для початку успішної кар'єри.

І тур Олімпіади проходив шляхом дистанційного тестування в режимі online за місцем розташування вищих навчальних закладів. Студенти відповіли на 80 запитань з банківської справи, менеджменту, економічної теорії та англомовної фінансової термінології. Запитання цього року були найбільш за всі роки наближені до тих вимог до знань молодих фахівців, яких потребують сьогодні банки-роботодавці. Студенти брали активну участь у тестуванні, виявляючи сумлінність та наполегливість. Всі учасники першого туру отримають пам'ятні подарунки від Укрсоцбанку, UniCredit Group та міжнародної платіжної системи Visa.

Загалом, в онлайн-тестуванні взяли участь 940 студентів з 62 вищих навчальних закладів України. Компетентне журі визначило переможців І туру: 15 студентів, які показали найкращий результат. Вони запрошуються до участі у фінальному турі олімпіади, який відбудеться 22 травня 2010 р. у Києві і передбачатиме виконання творчих конкурсних завдань.

Список студентів-переможців І туру Олімпіади, які запрошуються до фінального туру

 

Назва навчального закладу

Прізвище

Ім’я

По батькові

1

Донецький національний університет

Дерментлі

Федір

Юрійович

2

Донецький національний університет

Моргун

Ігор

Миколайович

3

Донецький національний університет

Григорян

Елліна

Гагіківна

4

Донецький національний університет

Карпова

Тетяна

Сергіївна

5

Донецький національний університет

Зубарева

Тетяна

Олександрівна

6

Львівський інститут банківської справи

Університету банківської справи

Національного банку України (м.Київ)

Огерчук

Марія

Олександрівна

7

Львівський інститут банківської справи

Університету банківської справи

Національного банку Україн (м.Київ)

Ткачук

Ольга

Вікторівна

8

Одеський державний економічний університет

Іванов

Валерій

Георгійович

9

Харківський банківський інститут

Університету банківської справи

Національного банку України

Саворона

Анастасія

Андріївна

10

Одеський державний економічний університет

Пирогов

Тимофій

Сергійович

11

Одеський державний економічний університет

Фоменко

Тетяна

Григорівна

12

Київський національний економічний університет

Фоменко

Ганна

Сергіївна

13

Одеський державний економічний університет

Раздорожний

Максим

Миколайович

14

Львівський інститут банківської справи

Університету банківської справи

Національного банку України (м.Київ)

Пристай

Ярослав

Зенонович

15

Українська академія банківської справи

Національного банку України (м.Суми)

Богма

Сергій

Дмитрович


Усі фіналісти олімпіади будуть нагороджені золотими зливками, платіжними картками Visa, а також сертифікатами переможця першого туру і отримають право на проходження практики у банках UniCredit Group в Україні. За результатами фіналу олімпіади компанія Visa також визначить володаря спеціального призу Visa.

Переможці фінальних змагань в особистій першості отримають грошові премії (І місце — 6000 грн., ІІ місце — 4000 грн., ІІІ місце — 2000 грн.), які будуть перераховані на платіжні картки Visa від Укрсоцбанку, а також право працевлаштування у банках UniCredit Group в Україні. Усі студенти-учасники відбіркового туру олімпіади можуть ознайомитись зі своїми оцінками.

За результатами тестування студенти, які набрали від 5700 балів та дотримались встановлених вимог часу, потрапили до рейтингу «ТОП-100 найкращих студентів України». Вони будуть нагороджені відповідними сертифікатами з правом на проходження практики у банках Unicredit Group в Україні. Студенти, які набрали найбільшу кількість балів по навчальному закладу, нагороджуються сертифікатами «Найкращий студент ВНЗу».

Також сформований рейтинг навчальних закладів України за середнім результатом тестування, який відображає рівень підготовки фахівців з банківської справи та фінансів.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення