CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

АКБ «Укрсоцбанк» увійшов до переліку найкращих корпоративних клієнтів компанії «Віннер Автомотів» за результатами 2009 року

14.05.2010

15 квітня компанія «Віннер Автомотів» провела церемонію нагородження найкращого корпоративного клієнта – 2009. Цей захід уже другий рік поспіль збирає під одним дахом керівників передових українських компаній – корпоративних клієнтів Ford, – щоб подякувати їм за співпрацю та разом підбити підсумки і відзначити спільні досягнення за минулий рік.

Експертна комісія у складі керівництва компанії «Віннер Автомотів» обрала переможців у таких номінаціях, як: «Клієнт родини Віннер», «Найкращий лізинговий партнер 2009 року» та інших.

Одним з найкращих корпоративних клієнтів компанії став, зокрема, і АКБ «Укрсоцбанк», перемігши в номінації «Найбільша кількість придбаних авто у 2009 році». Здобуттям такої почесної відзнаки від авторитетної компанії Укрсоцбанк засвідчив свою міцність в час економічної нестабільності, інвестувавши в діяльність, яка є запорукою ефективного, якісного та надійного обслуговування клієнтів банку.

Плідна співпраця Укрсоцбанку із компанією «Віннер Автомотів» свідчить про сучасний підхід компанії до клієнта, відданість співпраці із партнерами.

Компанія «Віннер Автомотів» – офіційний дилер Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення