CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

У Києві відбувся фінал VІI Всеукраїнської студентської олімпіади на приз UniCredit Group, організованої Укрсоцбанком за підтримки міжнародної платіжної системи Visa

27.05.2010
 • Укрсоцбанк і Visa оголосили переможців VІI Всеукраїнської студентської олімпіади на приз UniCredit Group
 • В олімпіаді взяли участь 940 студентів з 62 вищих навчальних закладів України
 • Тимофій Пирогов, студент одеського державного економічного університету, став переможцем VІI Всеукраїнської студентської олімпіади на приз UniCredit Group та власником спеціального призу Visa - нетбука ASUS Eee PC 1001P
 • Федір Дерментлі, студент Донецького національного університету, був відзначений представниками роздрібного бізнесу Укрсоцбанку – членами журі, – за найкращу презентацію

Київ, 26 травня 2010 р. У Києві відбувся фінал VІI Всеукраїнської студентської олімпіади на приз UniCredit Group, організованої Укрсоцбанком за підтримки міжнародної платіжної системи Visa. Основною метою заходу є допомога талановитій студентській молоді у виявленні та розвитку своїх здібностей та створення сприятливих умов для професійної реалізації.

Цього року в олімпіаді взяли участь 940 студентів з 62 вищих навчальних закладів України. Під час онлайн-тестування, яке проходило за місцем розташування вищих навчальних закладів, студенти відповіли на 80 питань за темами «банківська справа», «банківське право», «менеджмент», «економічна теорія» і міжнародна фінансова термінологія.

 

Організатори та фіналісти IIV Всеукраїнської студентської олімпіади

Тимофій Пирогов, переможець

Усі учасники першого туру отримали пам’ятні подарунки від Укрсоцбанку, UniCredit Group та міжнародної платіжної системи Visa. 15 студентів, які продемонстрували у першому турі олімпіади найвищий рівень знань у банківській справі, були запрошені до Києва для участі у фінальному турі олімпіади, який відбувся 22 травня 2010 року.

Згідно з правилами олімпіади, учасники фіналу представили на розгляд журі презентацію на одну з п’яти запропонованих тем, а також спробували себе у ролі оператора Контакт-центру банку. Усі фіналісти олімпіади були нагороджені золотими зливками та платіжними картками Укрсоцбанку, а також сертифікатами переможця першого туру й отримали право на проходження практики у банках UniCredit Group в Україні.

Призерами VІI Всеукраїнської студентської олімпіади стали Пирогов Тимофій Сергійович, Одеський державний економічний університет – 1 місце, Богма Сергій Дмитрович, Українська академія банківської справи Національного банку України (м. Суми) – 2 місце, Журбенко Валентина Олександрівна, Донецький національний університет – 3 місце, яким також були вручені грошові премії: І місце – 6000 грн., ІІ місце – 4000 грн., ІІІ місце – 2000 грн.

Слід зазначити, що всі фіналісти продемонстрували високий рівень знань і вмінь. У багатьох з них представники Центру роздрібного бізнесу Укрсоцбанку вже зараз побачили успішних майбутніх банкірів, тому рекомендували їх Департаменту персоналу банку для проведення співбесід. Серед всіх учасників олімпіади представниками роздрібного бізнесу банку особливо був відзначений Федір Дерментлі, студент Донецького національного університету. В ході презентації Федір продемонстрував нестандартне бачення бізнесу, вміння мислити нешаблонно, а також високий рівень знань.

Володарем спеціального призу Visa нетбука ASUS Eee PC 1001P від партнера олімпіади – міжнародної платіжної системи Visa став Тимофій Пирогов з Одеського державного економічного університету. На думку МПС Visa, Тимофій Пирогов представив найбільш цікаву й повну доповідь на тему «Переваги безготівкових платежів для економіки України», продемонструвавши високий рівень знань у сфері безготівкових платежів та розуміння карткового бізнесу банків.

Рівень професійної підготовки та знань учасників фіналу оцінювало журі, до складу якого увійшли:

 • Георгі Заманов, директор Блоку управління ризиками, член правління Укрсоцбанку;
 • Олена Полякова, менеджер з розвитку бізнесу представництва Visa в Україні;
 • Анна Кузнєцова, директор Управління з персоналу UniCredit Bank;
 • Анна Слюсаренко, начальник Департаменту підтримки бізнесу Центру роздрібного бізнесу Укрсоцбанку;
 • Марина Мурадова, начальник Управління роботи з персоналом Департаменту персоналу Укрсоцбанку;
 • Дмитро Коваленко, начальник Управління масового ринку Департаменту розвитку сегментів та продуктів Центру роздрібного бізнесу Укрсоцбанку;
 • Євген Павлюк, начальник Департаменту стратегічних ризиків Блоку управління ризиками Укрсоцбанку.

«Проведення Всеукраїнської студентської олімпіади стало гарною традицією Укрсоцбанку. Після входження банку до авторитетної міжнародної UniCredit Group олімпіада проводиться на приз Групи, – розповідає начальник Департаменту персоналу Укрсоцбанку Стефано Мантовані. – У цьому році в якості партнера з проведення олімпіади до нас приєдналася міжнародна платіжна система Visa. Сьомий рік поспіль найкращі студенти економічних вищих навчальних закладів України одержують нагороди від АКБ «Укрсоцбанк» та право працевлаштування у системі нашого банку. Основна ідея заходу всі ці роки залишається незмінною – сприяння талановитій студентській молоді у виявленні та розвитку її здібностей, створення сприятливих умов для професійної реалізації у банківській сфері. Ми прагнемо залучити на роботу талановиту студентську молодь і вплинути на рівень та якість освіти банкірів у нашій країні. У результаті більш ніж 100 учасників олімпіад працюють у структурі Укрсоцбанку, у тому числі на керівних посадах».

«Ми у компанії Visa віримо, що основним фінансовим інструментом є не картка, не інший банківський продукт, а знання. Дуже важливо у цьому відношенні підтримати талановиту молодь, яка вже завтра прийде працювати у банківську сферу – її знання, вміння та професійність утворюють міцний фундамент подальшого успішного розвитку банківської системи України, – зазначила Світлана Георбелідзе, голова представництва Visa в Україні. – Всеукраїнська студентська олімпіада на приз UniCredit Group, що проводиться Укрсоцбанком на регулярній основі, є важливою соціальною ініціативою та прикладом системних інвестицій у фінансову освіту населення України. Впевнена, що ця програма стане важливим етапом на шляху професійного становлення молодих фахівців».

Укрсоцбанк і міжнародна платіжна система Visa ще раз вітають учасників і переможців VІI Всеукраїнської студентської олімпіади та бажають подальших успіхів у навчанні та професійного зростання.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення