CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк розширив можливості клієнтів щодо миттєвої сплати рахунків через свій офіційний сайт

31.05.2010

Укрсоцбанк розширив можливості клієнтів щодо миттєвої сплати рахунків через свій офіційний сайт. Відтепер власники платіжних карток Укрсоцбанку мають можливість швидко та зручно сплачувати рахунки не лише за мобільний зв’язок, але й за Інтернет, телебачення, телефонію або косметику через офіційний сайт банку. При цьому оплата рахунку здійснюється без комісії та на будь-яку суму.

Для здійснення платежу потрібно зайти на відповідну сторінку на сайті Укрсоцбанку (посилання на послугу «Поповнення рахунку» на головній сторінці сайту банку), обрати компанію, рахунок, якої Ви хочете сплатити, суму рахунку та ввести номер Вашої платіжної картки. Рахунок буде миттєво сплачено. Цей сервіс реалізовано за підтримки партнера банку Portmone.com.

На сьогоднішній день власники платіжних карток Укрсоцбанку можуть сплачувати рахунки таких компаній:

  • Мобільний зв’язок: Інтертелеком, Київстар, МТС, Beeline, Life:), CDMA Ukraine, PeopleNet, TezGSM, TravelSIM, Utel, Veltone Telecom;
  • Інтернет: Воля Бродбенд (Київ, Львів), Дата-центр Воля, Девком (Сімферополь, Севастополь), Домашній інтернет, МТС Коннект, Телесвіт, Прітекс, Beeline Інтернет, FreshTEL, PeoplEnet, Vega;
  • Телебачення: Аналогове ТВ (Вінниця, Львів, Севастополь, Сімферополь), Воля Преміум ТВ, Преміум ТВ (Львів, Сімферополь, Севастополь), Прітекс, Телесвіт, VIASAT;
  • Телефонія: Vega;
  • Дистриб’ютори: Avon, Oriflame.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення