CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

На посаду директора Центру корпоративного бізнесу, члена Правління Укрсоцбанку призначено Сергія Козаченка

31.05.2010

На посаду директора Центру корпоративного бізнесу, члена Правління Укрсоцбанку призначено Сергія Козаченка. До призначення Сергія Козаченка обов’язки директора Центру корпоративного бізнесу виконувала Алла Шульга, яка у листопаді 2009 року завершила свою багаторічну діяльність в Укрсоцбанку, а в листопаді 2009 року-травні 2010 року – перший заступник Голови правління, Генеральний менеджер Укрсоцбанку Джанні Франко Папа.

«Конкурентні переваги Укрсоцбанку – це відбудована, напрацьована модель, за якою банки UniCredit Group розвиваються і в інших країнах. Ця модель вже довела свою життєздатність, – коментує причини свого приєднання до команди Укрсоцбанку Сергій Козаченко. – Важливі підтримка Групи, реальний погляд на речі, абсолютно адекватне ставлення до ситуації, передбачуваність у хорошому сенсі. Все це вже позитивно вплинуло на імідж банку. І от нині я приєднався до команди UniCredit Group. З чим пов’язаний такий перехід? В Укрсоцбанку для мене більш зрозумілими та очевидними є цілі та стратегії, мене приваблює відсутність потреби зосереджуватися на адміністративних питаннях більш ніж це необхідно. Плюсом Укрсоцбанку вважаю також чітко визначену демаркацію між корпоративним та роздрібним бізнесом. Загалом, я певен, що вже зараз у нас наявні всі складові, щоб бути лідером на вітчизняному банківському ринку».

До того, як приєднатись до UniCredit Group, Сергій Козаченко з весни 2009 року працював на посаді начальника Департаменту корпоративного бізнесу УкрСиббанку. Свою трудову діяльність він розпочав у Першому українському міжнародному банку (ПУМБ) на посаді спеціаліста торгівельного фінансування. Згодом був призначений начальником відділу цінних паперів. Після цього дев’ять з половиною років Сергій Козаченко пропрацював в ІНГ Банк Україна, спочатку заступником ризик-менеджера, далі ризик-менеджером, начальником Департаменту ризик-менеджменту, членом Правління і згодом обійняв позицію начальника Кредитного управління, яке займалось корпоративним кредитуванням.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення