CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк підбив підсумки діяльності в 2009 році і оприлюднив основні пріоритети на 2010 рік

07.04.2010

Укрсоцбанк підбив підсумки діяльності в 2009 році і оприлюднив основні пріоритети на 2010 рік. Станом на 1.01.2010 року основні показники діяльності (цифри представлені відповідно до національних стандартів бухгалтерського обліку) виглядають так:

  • загальний кредитний портфель банку становить 40,545 млрд. грн. При цьому обсяг кредитів населенню перевищує суму кредитів підприємствам (21,884 млрд. грн. проти 18,661 млрд. грн.)
  • чисті активи становили 43,410 млрд. грн.
  • обсяг коштів юридичних осіб на строкових і поточних рахунках становить 4,671 млрд. грн.
  • обсяг коштів фізосіб досяг 7,669 млрд. грн.
  • капітал банку становив 6,028 млрд. грн. З початку року він зріс на 16,5%.
  • чистий прибуток банку - 127 млн. грн.

«Серйозну роль у розвитку, стабільності й надійності нашого банку в нелегкий кризовий рік відіграв наш головний акціонер – UniCredit Group, – підкреслив голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін. – Багато в чому завдяки підтримці Групи, обраній нею стратегії розвитку, наш банк, незважаючи на скорочення активів, увійшов до ТОП-6 українських банків за цим показником. Ми також зайняли п'яте місце за операційним доходом і третє – за чистим прибутком.У 2009 році Укрсоцбанк збільшив статутний капітал на 500 млн. грн. Ми були і залишаємося ліквідним і надійним банком, який повною мірою, а при необхідності і раніше строку, виконує свої зобов'язання. Так, Укрсоцбанк достроково повернув кошти рефінансування НБУ, своєчасно і повною мірою розрахувався за єврооблігаціями».

Серед пріоритетів діяльності Укрсоцбанку в 2010 році – підвищення якості активів і поглиблення партнерських відносин з клієнтами, залучення довгострокових депозитів, розвиток перехресних продажів роздрібного та корпоративного бізнесу, підвищення лояльності клієнтів, ведення консервативної кредитної політики.

У 2010 році банк продовжить роботу з подальшої централізації діяльності. Після централізації функцій підтримки бізнесу на рівні семи макрорегіональних центрів, УСБ планує вже наприкінці 2010 року об'єднати всі філії банку на єдиному балансі.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.


Соціальні мережі:

facebook.com

twitter.com

youtube.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
332 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовні.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Для міжнародних дзвінків та дзвінків у межах України.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення