CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Оголошено конкурс на присудження премії у галузі журналістики «Пишемо для ЦСЄ» на 2010 рік

30.04.2010
  • Bank Austria та Австрійське агентство преси (ААП) оголосили конкурс на присудження премії за найкращі досягнення у журналістиці
  • Кінцевою датою подання робіт, накраща з яких буде оцінена у 5000 євро, є 31 липня 2010
  • Основна увага приділятиметься статтям, які висвітлюють різні кордони та упередження, що існують у Європі, і які пропонують способи їх подолання

Усьоме Bank Austria, який входить до складу UniCredit Group, у співпраці із ААП, Австрійським агентством преси, оголосив конкурс на присудження відомоїу галузі журналістики премії «Пишемо для ЦСЄ».

Грошова винагорода за перемогу у конкурсі становить 5000 євро, а сам конкурс полягає у проведенні журналістських дебатів стосовно питань, які пов’язані з Європою та європейською інтеграцією. Премію буде присуджено за статтю, присвячену Європі, життєвим і буденним проблемам у європейських країнах, європейському мистецтву, культурі, стилю життя у конкретних і різноманітних його проявах, а також шляхам подолання кордонів та упереджень.

Конкурс «Пишемо для ЦСЄ» не обмежується лише регіоном ЄС. Він охоплює всю Європу з акцентом на країнах Центральної та Східної Європи. Журналістські роботи, опубліковані у період з 1 серпня 2009 по 31 липня 2010, прийматимуться до розгляду до 31 липня 2010. До розгляду також приймаються записи виступів на радіо, телебаченні та роботи в режимі онлайн. Ім’я переможця буде оголошено наприкінці 2010 року на урочистому заході у Відні, де й відбудеться церемонія нагородження.

Премію «Пишемо для ЦСЄ 2009» отримав заступник головного редактора віденської газети Falter Флоріан Кленк, 36-річний журналіст-дослідник отримав премію за доповідь, опубліковану у Berliner Zeitung та у Falter. Інформація про його нагородження була розміщена на сайті ААП. Стаття мала назву «За Огорожею». У ній описувалися умови перебування біженців у таборі, розміщеному в Україні на кордоні зі Словаччиною, та Угорщиною. Почесним гостем на минулій церемонії нагородження був Барбель Бохлі, колишній активіст захисту громадянських прав у Східній Німеччині.

Членами міжнародного журі є чеський науковець у галузі комунікацій Мілан Смід, словацький публіцист Мікаель Берко, консультант з комунікацій Ілдіко Фюреді-Коларік, словенський драматург Йоже Худечек, польський журналіст Ігор Янке, колишній радник президента Чехії Йірі Пехе, угорська радіо-журналістка Юлія Вараді, болгарська письменниця Яніна Драгостінова, делегат з ЦСЄ від Bank Austria – UniCredit Group Сільвана Лінс та керівник відділу зовнішньої політики ААП Амброс Кіндел.

Представлені на розгляд статті мають бути написані рідною мовою і перекладені на англійську. Також треба додати біографічні дані про автора. Інформація та форма заявки на участь у конкурсі містяться на Інтернет-сторінці ААП

Про UniCredit Group

UniCredit Group, одна з основних міжнародних фінансових установ, здійснює діяльність у 22 країнах Європи, а також має свої представництва на 27 інших ринках.

Станом на 31 грудня 2009 року кількість відділень UniCredit Group становить близько 9,8 тисяч, штат налічує понад 165 тисяч співробітників.

У регіоні ЦСЄ UniCredit Groupмає найбільшу міжнародну банківську мережу, яка налічує понад 4000 філій і відділень.

Група здійснює діяльність у таких країнах Центральної та Східної Європи: Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Казахстан, Киргизстан, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина і Україна.

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення