CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін повідомляє про те, як банк збирається розвивати корпоративний бізнес у посткризовий період

17.01.2011

Борис Тимонькін: «Перш за все банк починає активно працювати з великими міжнародними компаніями, звичайно, та с крупними українськими, які відносно безболісно пройшли через кризу, потім зо всіма своїми клієнтами-юридичними особами, хто поводився коректно із банком у цей період. Почали працювати у роздрібному секторі, поступово відновлюється атокредитування і іпотека. Але, звичайно, в гривні кредитування ще досить коштовне, беручи до уваги правила з регуляції «гепів» (розривів між активами та пасивами), не дуже зрозуміло де брати «довгу» гривню. Фактично, єдина «довга» гривня – це гроші ДІУ (Державна іпотечна установа). Це звичайна посткризова ситуація: спочатку починається кредитування корпоративного сектору, починає працювати економіка, а далі, з відставанням роки на три, починає активно розвиватися ритейл».

Також банкір відмітив найбільш цікаві галузі для банку у посткризовий період: «На першому місці – вертикально інтегровані компанії агропромислового комплексу. Ми готові їх кредитувати, і вони це знають. Справа в тому, що якщо 10 років потому експортний потенціал був у металургії, то сьогодні передові позиції експортного потенціалу займають наші аграрії. Вже існують добре організовані компанії з правильною стратегією, плануванням, реалізацією, з серйозними можливостями фінансуватися – як у нашій країні, так і закордоном. Якщо ще зовсім нещодавно нашу країну характеризували, як крупного виробника металу, то сьогодні це здебільшого агрокраїна. Стосовно будівництва, всі великі банки на цьому обпеклися, тому це певний «red flag». Можливо, ситуація зміниться через рік…»

В цілому можна відмітити, що банківська система пройшла загартування кризою, банки змінили підходи в обслуговуванні клієнтів на більш прагматичні, що в перспективі сприятиме покращенню якості послуг та їх наближання до міжнародних стандартів. 

ДОВІДКА

Укрсоцбанк – український банк з 28-річною історією, що завжди був та залишається одним з лідерів ринку за обсягами активів, кредитних та депозитних портфелів, кількістю клієнтів, відділень та банкоматів.

Укрсоцбанк входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) зі штаб-квартирою у Люксембурзі. АВНН має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Російській Федерації, Казахстані та Нідерландах, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. До активів АВНН в Україні також входить АТ "Альфа-Банк" (Україна).

Наразі група ABH Holdings S.A. проводить консолідацію активів в Україні, що призведе до створення на базі АТ "Альфа-Банк" (Україна) найбільшого приватного банку в країні. Вдалий синтез та синергія двох фінустанов групи сприятиме підвищенню рівня технологій, якості сервісу для клієнтів, а також зниженню вартості та розширенню спектру послуг.


Соціальні мережі:

facebook.com


 

Прес-служба Укрсоцбанк

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення