CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet

У 2017 році ПАТ "Укрсоцбанк" виповниться 27 років.

За 27 років плідної діяльності Укрсоцбанк став одним із найбільших та найуспішніших банків на українському ринку фінансових послуг, якому довіряє майже мільйон українців.

Історія бренду "Укрсоцбанк" сягає початку 1990-х років, коли відбулося відокремлення банку у самостійну структуру, його трансформація з республіканської контори Житлосоцбанку СРСР у окрему фінустанову. Це був дуже важливий та відповідальний період, адже попереду в новоствореного банку стояли й нові задачі. Наприкінці 1990-х відбулась консолідація пакету акцій, а у 2000 році – зміна наглядової ради, зміна менеджменту та поява бізнес-орієнованих акціонерів, які встановили амбіціозні задачі швидкої модернізації Укрсоцбанку, оновлення та розвитку.

З 2003 року почався планомірне швидке зростання. Далі – тверезе розуміння акціонерами, що великий банківський бізнес, який швидко росте та потребує капітальної підпитки, також має потребу й у дещо іншому складі акціонерів. Відбувається активний пошук інвесторів протягом 2007-2008 років. Як результат – входження Укрсоцбанку до авторитетної міжнародної групи UniCredit.

31 жовтня 2016 року відбулася знакова подія для всього українського ринку: було підписано найбільшу в історії країни угоди між двома міжнародними групами про передачу 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. Банк розпочав нову сторінку свого розвитку на фінансовому ринку України та 1 грудня 2016 року повернувся до свого історичного бренду – Укрсоцбанк.

В результаті угоди фінансова установа поєднала чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Кінцева мета угоди – створення єдиного потужного банку на базі Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна, що стане найбільшим приватним банком в Україні.

Укрсоцбанк – це банк, який генерує нові ідеї, уважно слідкує за змінами на ринку, прагне вдосконалювати умови співпраці з урахуванням спільних інтересів та потреб партнерів, пропонує повний комплекс сучасних фінансових послуг.Відділення та банкомати

Знайдіть найближче відділення

Контакт-центр

0 800 3000 90

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовніІнтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення