CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet

Для оптимізації процесу закупівель у всіх банках-учасниках прийнято рішення про впровадження системи електронних торгів на базі платформи i-Faber.

i-Faber S.p.A. – це провідна інтернет-платформа та постачальник рішень для проведення тендерів, здатна підвищити ефективність роботи служби закупівель та збільшити прибуток.

Ключем до успіху платформи i-Faber, тим, що відрізняє її від своїх конкурентів, є індивідуальний набір послуг та інструментів для клієнтів-продавців та клієнтів-покупців, такий, щоб забезпечити весь процес створення вартості, починаючи з управління документообігом на попередній стадії переговорів, та фінансових аспектів після переговорів.

Клієнти

Клієнтська база платформи в даний час налічує близько 250 клієнтів-покупців, що регулярно використовують i-Faber для електронних закупівель, серед них – Api, Bayer, Banca Popolare di Milano, Banca Popolare di Sondrio, Bolton Alimentari, Bracco, Candy Elettrodomestici, Carrier, Credem, Gruppo De Nora, Inalca, Intier Automotive Closures Divisione Rolam, Ferservizi, Maire Imprese, MW Zander, Natuzzi, Osram, Q8, Seat Pagine Gialle, Smeg, Vodafone, а також UniCredit Group, акціонери Erg and Impregilo.Відділення та банкомати

Знайдіть найближче відділення

Контакт-центр

0 800 3000 90

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовніІнтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення