CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Фальшивомонетники взялися за Сковороду

31.05.2017

Українські умільці, які підробляють купюри, вирішили не розмінюватися на дрібниці, та перейшли на підробку найбільшого номіналу гривні – банкноти "500 грн". НБУ зафіксував зростання у 2,6 рази кількості виявлених фальшивих грошових знаків з портретом Григорія Сковороди. За популярністю серед фальшивомонетників він обігнав і Михайла Грушевського, і Тараса Шевченка, і Лесю Українку.

Financial Club запитав Ігоря Дорошенка, начальника управління координації роботи з готівкою та надання послуг інкасації Укрсоцбанку, про рівень технологічності шахраїв та заходи протидії підробкам.

"Дійсно, кількість підроблених банкнот високих номіналів збільшилася. Фальшиві банкноти номіналом 500 грн підробляються на досить високому рівні, що дає можливість говорити про те, що ці банкноти виготовляються на дорогому друкарському обладнанні", – говорить Ігор Дорошенко.

Експерт вважає, що "друкарні" фіктивних грошей варто шукати в ОРДЛО. "Наша країна перебуває у стані військових дій із захопленими територіями і, найімовірніше, на цих територіях є таке обладнання", – розповідає Ігор.

Що ж до заходів для виявлення підробок Ігор Дорошенко зазначив: "Для недопущення повторного випуску в обіг фальшивих банкнот наш банк використовує сучасну касову техніку (сортувальники банкнот, детектори тощо), проводить періодичне навчання касирів на предмет вивчення елементів захисту банкнот. Якщо виявляються нові види підробок, ми також проводимо роботу з ознайомлення касирів з такими банкнотами".

Джерело: finclub.net

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення