CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Боротьба за першість у цифровому банкінгу загострюється

15.05.2017

Конкуренція серед банків за звання інноваційного лідера не зупиняється навіть у період затяжних травневих свят. Поки українці відпочивали, п'ятірка банків представила нові діджитал-рішення (Альфа-Банк Україна, Укрсоцбанк, Райффайзен Банк Аваль, ПУМБ та Ощадбанк). Якщо так піде й надалі, крісло цифрового лідера захитається.

Так, Альфа-Банк Україна максимально спростив карткові грошові перекази. Щоб "скинути" гроші на карту, в інтернет-банку достатньо ввести номер мобільного телефону одержувача. У мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine можна обрати контрагента зі свого списку контактів. Тоді як в інших банках як і раніше потрібно вводити 16-значний номер картки, термін дії та CVV. Також клієнти Альфа-Банку першими на ринку можуть авторизуватися у мобільному банку за допомогою відбитка пальця.

Укрсоцбанк теж не проти відкусити шматок споконвічно Приватівського пирога. Тільки вже не в онлайн, а офлайн-каналах. Укрсоцбанк пропонує поповнювати карти будь-яких банків готівкою через свої банкомати Cash-In. Сервіс Cash-to-Card дозволяє "закинути" гроші на рахунок буквально в два кліка на АТМ. Зробити це можна як маючи при собі пластик, так і просто вказавши його номер.

Джерело: www.obozrevatel.com

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення